Розпорядження Держфінпослуг "Про погодження проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про страхування”


ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

____________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

3 лютого 2005 року


м. Київ
№ 3498

У зв’язку з зауваженнями Кабінету Міністрів України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва до проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про страхування”, розробленого відповідно до підпункту 2 пункту 5 Прикінцевих положень Закону України “Про недержавне пенсійне забезпечення”, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг

п о с т а н о в и л а:

1. Скасувати розпорядження Держфінпослуг від 2 липня 2004 року № 1437 „Про погодження проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про страхування” у зв’язку з прийняттям Закону України „Про недержавне пенсійне забезпечення”.
2. Погодити проект Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про страхування”, розроблений відповідно до експертного висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про страхування” (додається).
3. Департаменту державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг подати проект закону до Кабінету Міністрів України у встановленому порядку.

Голова Комісії
В. Суслов


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ