Вартість страхування майна, будинку чи квартири в Україні. Купити поліс онлайн


страхование имущества в Украине
Форіншурер — журнал №1 про страхування — пропонує вам дізнатися про вартість поліса страхування майна, будинку чи квартири в надійних страхових компаніях України, які мають високі оцінки якості врегулювання збитків та мінімальну кількість скарг від страхувальників. Ми не є страховим агентом, тому ви отримаєте нетто тариф без агентських комісій.

Узнать стоимость страхования имущества, дома или квартиры в Украине. Купить полис онлайн в надёжных компаниях

Страхування майна – це надійний та перевірений спосіб фінансового захисту майна та майнових ризиків, який гарантує відшкодування раптових втрат та дозволить у разі неприємностей самостійно відремонтувати або придбати нове майно чи житло. Майнове страхування дає можливість без зайвих втрат перенести будь-які мінливості життя, страховий поліс будь-якої миті може стати надійною підтримкою.

По договорам имущественного страхования может быть застрахована любая часть имущества. Люди могут застраховать имущество как в полной его оценке, т.е. по действительной, реальной стоимости, так и в определенной доле.

При страхуванні майна страхова сума не може перевищувати його дійсну вартість на момент укладання договору. Під дійсною вартістю майна найчастіше розуміється відновлювальна (балансова) вартість.



Умови та вартість страхування майна у страховиків-лідерів




Що може застрахувати власник квартири, офісу чи приватного будинку?

— Страхування будівлі (квартири, офісу, приватного будинку або дачі), т.зв. «конструктив» або «стіни», від різних ризиків (землетрус, пожежа, повінь, вибух газу, падіння літаючих предметів, пограбування тощо)
— внутрішнє оздоблення та комунікації (від пожежі, затоплення водою, вибух газу, падіння літаючих предметів)
— домашнє майно, сантехніку та побутову техніку в будинку, офісі або квартирі (від пожежі, затоплення водою, крадіжки та ін.)

Як правильно застрахувати майно?



— Страхувати внутрішнє оздоблення, тобто. "ремонт" (шпалери, вікна, плитка, паркет та ін.) за повним набором ризиків, включаючи FLEXA (пожежа, стихія) та затоплення (страхова сума 100 000 грн., тариф 0,2%, франшиза 1 000 грн.) )
— майно та комунікації у квартирі або будинку, включаючи "протиправні дії третії осіб" (крадіжка, погром, вандалізм), затоплення та ризики FLEXA з окремим поділом з обладнання (ванни, батареї, кондиціонери), побутової техніки, одягу (норкові шуби) , меблів, комп'ютерної техніки (страхова сума 100 000 грн., тариф 0,2%, франшиза 1 000 грн.)
— відповідальність перед третіми особами - сусідами (якщо у сусідів середній ремонт, то достатньо вибрати ліміт до 30 000 грн.) ( страхова сума 30 000 грн., тариф 0,5%, франшиза 1 000 грн.)

Додатково можна:

— застрахувати конструктив (стіни) квартири або будинки від пошкодження та знищення (наприклад, від вибуху газу, падіння НЛО, ТУ-154, стихії). Це дуже люблять страхувати банки рамках договорів іпотеки, т.к. ймовірність селів, падіння літака та вибуху газу мінімальна, але все ж таки існує
— вартість страхування конструктиву за вартості квартири в 1 млн. грн. - 2 500 грн. (Тариф 0,25%)

Бажано:

— викликати експерта-оцінювача страховика (близько 800 грн.) для точної оцінки квартири (будинку), майна та оздоблення
— якщо шкода грошей на експерта, то сфотографувати квартиру та додати фото до договору, т.к. страхову суму можна поставити і $1 млн. за реальної 100 тис., премію заплатити $4 тис., а виплату отримати за реальною ринковою вартістю
— мати чеки на "добро" (зазвичай, чеків немає, тому виплата буде здійснюватися після оцінки за ринковою залишкової вартості)

Важливо:

— майно (квартиру, будинок, машину), на відміну від здоров'я та життя, можна страхувати лише в одній СК (інакше це сприймається як страхове шахрайство), тобто. фізично Ви можете застрахуватися і у 10 СК, але виплату отримаєте лише від однієї

.........................

Договори страхування майна можуть бути укладені на 1 рік або на невизначений термін із щорічним перерахунком вартості майна та суми річних платежів. Договір, укладений на невизначений термін, вважається продовженим наступного року за умови внесення до закінчення поточного року певної частини (зазвичай 20-25%) страхових платежів, розрахованих наступного року.