Аудиторія Форіншурера


Аудиторія Форіншурера

Форіншурер має найбільшу таргетовану аудиторію зі страхування.

Ексклюзивні рейтинги страхових компаній, розміщені на сайті, щомісяця дивляться понад 20 тис. осіб, а рейтинги банків – понад 50 тис. осіб.

75 000 читачів на місяць
150 000 переглядів на місяцьТрафік

Вузькоспеціалізований трафік генерується пошуковими системами, а також ядром аудиторії. Форіншурер не бере участі в системі обміну тизерною рекламою та способах штучної «накрутки» відвідуваності. Політика сайту спрямована на чистоту та оперативність інформації, а також на якість та ексклюзивність контенту, що публікується.

Ми щодня публікуємо спеціалізовану інформацію, що становить інтерес для Європи, України, Азії та інших частин світу.

Відвідувачі

Постійними читачами нашого журналу є клієнти банків та страхових компаній, страхові агенти та брокери, страхові компанії, банки, великі консалтери, інвестиційні компанії та КУА, іноземні інвестори, перестраховики, а також великі національні підприємства (ризик-менеджери промислових компаній та великих підприємств, а також фахівці із закупівель міжнародних компаній, яких насамперед цікавить вибір надійного страховика або проведення тендеру).

Стать та вік відвідувачів. Согласно демографических данных, структура квартальной читательской аудитории интернет-журнала следующая:

Відповідно до демографічних даних, структура квартальної читацької аудиторії інтернет-журналу така:

→ Чоловіки старші 45 — 16.9%
→ Чоловіки 35-44 — 16.1%
→ Жінки старші 45 — 13.9%
→ Чоловіки 25-34 — 12.7%
→ Чоловіки 18-24 — 10.0%
→ Жінки 35-44 — 9.0%
→ Жінки 18-24 — 8.2%
→ Чоловіки молодші 18 — 2.2%
→ Жінки молодші 18 — 1.1%

Цільова аудиторія — 61,3% фінансисти

Відповідно до дослідження нашої аудиторії, основна частина відвідувачів становить сферу страхування (38,5%), фінанси та консалтинг (12,2%), банки (10,6%). Інші нефінансові сфери (38,7%): ІТ, рекрутинг, реклама, маркетинг, ЗМІ, будівництво, промисловість, FMCG, виробництво, торгівля та продаж, туризм та ін.

Портрет читача журналу

→ Вік — 30-40 років, має профільну освіту.
→ Профільний досвід роботи — від 7 років.
→ Робота — самореалізація та заробіток грошей.
→ Основні мотиви — нематеріальні: перспективи кадрового зростання, престижність бренду роботодавця, клімат у колективі та → Наявність корпоративного страхування (ДМС від нещасного випадку).
→ Робочий день — нормований, ЗП — офіційна, форма оплати: ставка + %.
→ Розмір ЗП — вище $1500.

Контакти для рекламодавців

E-mail: [email protected]