Вартість страхування КАСКО в Україні. Купити поліс автокаско онлайн


Узнать стоимость страхования КАСКО в Украине и купить полис онлайн
Форіншурер — журнал №1 про страхування — пропонує вам дізнатися про вартість поліса КАСКО в надійних страхових компаніях України, які мають високі оцінки якості врегулювання збитків та мінімальну кількість скарг від страхувальників. Ми не є страховим агентом, тому ви отримаєте нетто тариф без агентських комісій.

Узнать стоимость КАСКО со скидкой в надёжных компаниях

Страхування КАСКО захистить ваш автомобіль від можливих збитків та витрат не лише в Україні, а й в інших країнах світу. КАСКО покриває ризики ДТП, викрадення (незаконне володіння, протиправні дії третіх осіб), пожежа, вибух, стихійні лиха (удар блискавки, буря, шторм, ураган, злива, град, землетрус, повінь), напад тварин, падіння предметів, додаткове обладнання.

Страхові тарифи та вартість КАСКО залежать від низки факторів і у різних страхових компаній різняться залежно від вибраних умов та додаткових опцій.

Що впливає на ціну КАСКО найбільше?

— вік, стаж та кількість водіїв, допущених до водіння
— франшиза за збитками (0% - дорого, 0,5% - оптимально та >1% - дешевого)
— місце зберігання автомобіля
— обране СТО для ремонту (гарантійне або рекомендоване страховиком)
— бонус-малус (знижка за беззбиткову їзду, якщо ви вже були застраховані у компанії)

Умови та вартість страхування КАСКО у страховиків-лідерів
Що і як ми рекомендуємо страхувати за КАСКО?

— страхувати автомобіль до 7 років на повний пакет ризиків (повне КАСКО)... а потім продавати машину:)
— франшиза за збитком 0,5%, франшиза за викраденням 5% (франшиза за збитком 0% невиправдано дорого), страхування без зносу (дорожче на 20%)
— на повну ринкову вартість — страхову суму
— якщо авто на гарантії, ремонтувати на фірмовому СТО (дорожче на 10-15%)
— виплата в будь-якому випадку "винний-винний" (дорожче на 15%)
— суму можна вибрати агрегатну, але не бажану (тобто зменшувану після кожної ДТП на розмір шкоди, але премію можна доплатити до повної страхової суми після ДТП, якої може і не бути)
— стоянка в будь-якому місці (може бути дорожче)
— купувати КАСКО в комплексі з полісами ОСАЦВ та ДЦВ (у комплексі дешевше)Які ризики покриває поліс КАСКО?

Збитки внаслідок ДТП. Будь-яке пошкодження чи знищення застрахованого по КАСКО транспортного засобу, його окремих частин чи додаткового обладнання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Викрадення. Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, пограбування, розбійного нападу. За цим ризиком покривається викрадення транспортного засобу, що знаходиться в будь-якому місці, у будь-який час.
Збитки внаслідок інших подій. Пошкодження або знищення застрахованого по КАСКО автомобіля, його складових частин або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в т.ч. додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів, пошкодження камінням та іншими предметами, що вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій.По полісу автокаско страхові компанії беруть на себе витрати на транспортування машини з місця ДТП, витрати на відновлювальний ремонт, а також відшкодування вартості автомобіля у разі його угону. Але страхова сума не може перевищувати ринкову вартість автомобіля.

У разі угону автомобіля або його повної загибелі, страхова компанія виплачує страхове відшкодування у розмірі страхової суми за вирахуванням розміру франшизи та амортизаційного зношування автомобіля (може досягати 80%, якщо автомобіль старше 10 років) за період дії договору страхування.