Вартість медичного страхування в Україні. Купити поліс ДМС


Узнать стоимость медицинского страхования и купить полис ДМС в УкраинеФоріншурер — журнал №1 про страхування — пропонує вам дізнатися про вартість медичного страхування в надійних страхових компаніях України. Ми не є страховим агентом, тому ви отримаєте нетто тариф без агентських комісій.

Узнать стоимость медицинского страхования в Украине. Купить полис ДМС в надёжных компаниях

Медичне страхування гарантує при виникненні страхового випадку отримання медичної допомоги та компенсацію витрат на придбання медикаментів за рахунок страхової компанії (цей вид ще називається безперервне страхування здоров'я).

Медстраховка допоможе вам, членам вашої сім'ї або співробітникам вашої компанії гарантовано отримати швидку та якісну медичну допомогу в приватних та державних клініках та лікарнях, без черг та у зручний для вас час. Програми ДМС не є стандартними (якщо це не корпоративне страхування працівників) — вони розробляються індивідуально та можуть формуватися як конструктор залежно від ваших потреб та можливостей.

Умови та вартість медичного страхування ДМС у страховиків-лідерів


* не страхують фізосіб


Від чого залежить вартість страхування?

Тарифи та вартість медстрахування залежать від переліку ризиків, рівня програм, кількості застрахованих, регіону обслуговування, стану здоров'я страхувальника та визначаються, як правило, після проходження медогляду.

Страховики неохоче страхують здоров'я фізичних осіб, оскільки індивідуальні договори ДМС є збитковими, тому вони коштують на 20% дорожче, ніж корпоративні програми медстрахування.Як знизити вартість програм ДМС для фізичних та юридичних осіб?

— за рахунок франшиз на лікарів (20-50% від вартості консультації ви можете оплачувати самі)
— за рахунок лімітів на ліки (безлімітне забезпечення ліками коштує дорожче, ніж з лімітом в 3000 грн.)
— виключенням брендових клінік класу А+ (Борис, Оберіг, Медиком)
— виключенням приватних стаціонарів (як правило, палати в брендових клініках зайняті або зарезервовані, і все одно доведеться мати справу з відомчими лікарнями)
— виключенням стоматології (дешевше на 800-1500 грн.)

Корпоративне медичне страхування є ефективним інструментом мотивації співробітників. Можна розглянути пайову участь роботодавця та співробітника (50/50, 60/40 або 70/30), або регулювати вартість договору франшизами та сублімітами на медикаменти та обслуговування. Крім цього, додатково можна застрахувати життя та здоров'я колективу від критичних захворювань.Як ми рекомендуємо страхувати ДМС колективу?

— страхувати працівників та членів їхніх сімей з франшизою 10-20% та сублімітами на медикаменти (це дисциплінує працівників менше хворіти та стримує медичні установи заліковувати);
— виключити стоматологію (дешевше на 1000 грн.)

Що включає добровільне медичне страхування?

— стаціонарну допомогу — консультації, дослідження, хірургічне та терапевтичне лікування, оплата перебування у лікарні, забезпечення медикаментами.
— амбулаторну допомогу — консультації, виклик лікаря додому, оформлення лікарняних листів, діагностика.
— забезпечення, оплату та доставку медикаментів та препаратів
— невідкладну медичну допомогу — виїзд «швидкої допомоги», огляд, надання невідкладної допомоги, медикаментозне забезпечення, транспортування.
— стоматологічну допомогу — огляд та консультації; терапевтичне хірургічне лікування, рентген, анестезія.Договір медичного страхування є угодою між страхувальником та страховою організацією, за якою медична організація зобов'язується організовувати та фінансувати надання медичної допомоги певного обсягу та якості або інших послуг за програмами ДМС.

Договір ДМС визнається укладеним із моменту сплати першого страхового внеску, якщо умовами договору не передбачено інше.