Вартість страхування зелена картка (green card) в Україні. Купити поліс в Європу


страхование зелёная карта (green card) в Украине
Форіншурер — журнал №1 про страхування — пропонує вам дізнатися вартість страхування зелена картка та купити поліс міжнародного страхування green card у надійних страхових компаніях України, які мають високі оцінки якості врегулювання збитків та мінімальну кількість скарг від страхувальників.

Узнать стоимость и купить полис страхования зелёная карта (green card) в Европу, Беларусь, Россию в надёжных компаниях

Зелена картка — обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи Green Card, згідно з якими страхові компанії, у яких можна купити поліс «зелена картка», будуть відшкодовувати витрати, пов'язані з заподіянням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю та життю здоров'ю третіх осіб унаслідок ДТП.

При виїзді транспортного засобу територію країн, що є членами системи Green Card, його власник має придбати сертифікат єдиної форми, тобто пересування без цього полісу територією цих країн заборонено.Гарантом страхових виплат із зеленої карти за кордоном є МТСБУ. Ми не є страховим агентом, тому ви отримаєте нетто тариф без агентських комісій.

Розмір страхового платежу залежить від типу транспортного засобу, терміну дії договору страхування (від 15 днів до 1 року), а також від країни відвідування («Вся система, включаючи Європу» або «Азербайджан, Білорусь, Молдова та Росія»). Тарифи на Зелену карту однакові у всіх страхових компаніях.

Купити поліс Зелена карта онлайн у страховиків-лідерів ринку
Згідно з рішенням Генеральної асамблеї Ради Бюро Green Card, з 1 липня 2020 року країни-члени системи почали застосовувати чорно-білий формат бланка міжнародного сертифікату «Зелена карта» для можливості роздруківки електронного поліса на звичайних принтерах. Поліс на автомобіль може бути згенерований у форматі PDF, надісланий електронною поштою та обов'язково роздрукований у чорно-білому та односторонньому форматі А4.

Підтвердити наявність Green Card не можна з екрана мобільного телефону або іншого девайсу. Тільки надрукований зразок має законну силу. Справжність бланка встановлюється за номером або QR-кодом. У документ забороняється вносити правки або змінювати його початковий вигляд, інакше він буде визнаний фіктивним.

Фактично це перший крок до повної діджитал-трансформації документообігу в електронну форму в рамках усієї системи «Зелена карта» та початок переходу до повної міжнародної перевірки страхування будь-якого транспортного засобу, незалежно від його національності, за допомогою цифрових засобів. Принаймні сертифікат Green Card більше не буде обов'язковим для друку зеленим кольором, а також не обов'язково його роздруковувати страховою компанією - наприклад, застрахований може зробити це так само, як це відбувається з квитками або залізничними квитками.

Які країни є учасниками системи «Зелена карта»?

Австрія, Азербайджан, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія-Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Люксембург, Македонія, Мальта, Марокко, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Словаччина, Словенія, Туніс, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція, Естонія.