Вартість ОСАЦВ (автоцивілки) в Україні. Купити електронний поліс онлайн


Узнать стоимость ОСАГО (автоцивілки) в Украине и купить электронный полис онлайн
Форіншурер — журнал №1 про страхування — пропонує вам дізнатися про вартість поліса ОСАЦВ у надійних страхових компаніях України, які мають високі оцінки якості врегулювання збитків та мінімальну кількість скарг від страхувальників. Ми не є страховим агентом, тому ви отримаєте нетто тариф без накруток і агентських комісій від лідерів ринку.

Узнать стоимость и купить электронный договор автогражданки со скидкой в надёжных компаниях

ОСАЦВ в Україні є обов'язковим страхуванням цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що передбачає страховий захист майна та здоров'я постраждалих внаслідок ДТП. На сьогодні, якщо винуватця ДТП не було застраховано по автоцивілці, виплати постраждалому водієві будуть здійснюватися лише в тому випадку, якщо він сам має поліс ОСАЦВ.

Електронний договір ОСАЦВ має таку ж юридичну силу, як паперовий поліс. Український ринок активно рухається у напрямку диджиталізації галузі, успішно імплементуючи різні інновації. Саме в ОСАЦВ першим з'явився "електронний поліс", завдяки якому страхувальники стали у зручному форматі укладати договори страхування онлайн.Законодавча база ОСАЦВ в Україні дає можливість не лише укладати договори в онлайні, а й проводити віддалене врегулювання за допомогою електронного європротоколу. Це зручно страхувальникам та економить ресурси та час компанії.

Щоб провести розрахунок вартості ОСАЦВ та дізнатися точну вартість поліса автоцивілки, страховики враховують такі фактори, як тип транспортного засобу та об'єм двигуна, стаж водія, беззбитковість їзди, наявність або відсутність франшизи.

Дізнатись ціну та купити електронний договір автоцивілки у страховиків-лідерів
Що і як ми радимо страхувати?

— не страхувати «ОСЦПВ дешево» або «Знижка на ОСАЦВ 40%» (особливо в машинах на дорозі) — там продаються поліси «без-п'ять-хвилин-банкрутів» або фальшиві бланки, за якими неможливо отримати виплату.
— після зростання курсу долара та вартості запчастин ми рекомендуємо для розширення страхового покриття страхувати ОСАЦВ разом із полісом добровільної відповідальності водія.
— пряме врегулювання дозволяє отримати виплату у разі ДТП у свого страховика (тобто якщо вас хтось стукне, ви отримаєте відшкодування у того, хто купував поліс ОСАЦВ, а не страховик винуватця ДТП).Розмір страхової суми, в межах якої будуть провадитися виплати страхових відшкодувань (ліміт збільшено з 21/09/2019):

— 260 тис. грн. за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю кожного потерпілого
— 130 тис. грн. за шкоду, заподіяну майну потерпілого (щоб розширити покриття, необхідно придбати поліс добровільного страхування відповідальності автовласників)

Дія поліса ОСАЦВ поширюється на будь-якого водія, який керуватиме зазначеним у ньому транспортним засобом. І неважливо, хто саме знаходився за кермом при аварії. Страховка має покрити витрати винуватця перед потерпілими. Але є й нюанси. Наприклад, якщо поліс оформлений на пільговика, він дійсний лише йому. Також поліс не спрацює, якщо страховка оформлена на водія із значним стажем, а за кермом виявиться новачок.