Zurich Insurance придбала 70% індійської страхової компанії Kotak за $670 млн


Zurich Insurance придбала 70% індійської страхової компанії Kotak за $670 млнСтрахова компанія Zurich Insurance завершила придбання контрольного пакета акцій індійського страховика Kotak Mahindra General Insurance у Kotak Mahindra Bank після отримання всіх необхідних дозвільних органів.

Zurich придбав 70% акцій Kotak за $670 млн. Згодом індійський страховик працюватиме під новим брендом.

Ця угода є найбільшою іноземною інвестицією на ринку загального страхування Індії та першою після збільшення ліміту прямих іноземних інвестицій з 49% до 74% у 2021 році.

Індійський ринок загального страхування очікує значного зростання завдяки підвищенню обізнаності споживачів, постійному розвитку цифрової та фінансової інфраструктури та зростанню середнього класу. Клієнти в сегментах малого та середнього бізнесу мають чіткі та складні потреби, які потребують різноманітних комерційних пропозицій для управління та мінімізації ризиків безперервності бізнесу, кажуть страховики.

«Страховий ринок Індії має величезний потенціал, і разом з Kotak ми прагнемо підтримувати його зростання та розвиток», — зазначили у Zurich Insurance.

Угоду було оголошено в листопаді 2023 року, і вона підлягала умовам погодження, включаючи схвалення регуляторних органів від Резервного банку Індії, Управління з регулювання та розвитку страхування Індії та Комісії з питань конкуренції Індії.   | Форіншурер