Медичний іншуртех Anterior залучив $20 млн у Серії A з оцінкою стартапу у $95 млн


Медичний іншуртех Anterior залучив $20 млн у Серії A з оцінкою стартапу у $95 млнІншуртех Anterior, який використовує штучний інтелект для прискорення схвалення медичного страхування для медичних процедур, залучив 20 мільйонів доларів в раунді Серії A з оцінкоюстартапу у 95 мільйонів доларів, пише Beinsure Media.

Раунд фінансування проведений венчурним фондом NEA, у якому також брали участь існуючі інвестори Sequoia та Neo. Раунд також включає безліч інвесторів-ангелів, у тому числі Мустафу Сулеймана, якого нещодавно найняла Microsoft, щоб очолити відділ штучного інтелекту компанії.

Компанія Anterior, заснована у 2022 році як Co:Helm, використовує свого клінічного асистента зі штучним інтелектом, Флоренс (Найтінгейл), щоб допомагати управлінню охороною здоров’я. Абдель Махмуд, колишній медик, розчарований адміністративним тягарем у медицині, заснував власну компанію.

Асистент Anterior на основі штучного інтелекту спрощує збір медичної документації, щоб зменшити кількість відмов страховиків і прискорити доступ до медичної допомоги пацієнтам.

Мохамад Махзумі, співвиконавчий директор NEA, увійде до ради директорів Anterior.

"Ефективне управління охороною здоров’я має вирішальне значення. Технологія Anterior може оптимізувати процеси, зменшити витрати та значно вплинути на галузь", зазначив Абдель Махмуд, генеральний директор Anterior. "Наша запатентована технологія зменшить адміністративний тягар, з яким стикаються медичні страхові компанії в США, що зрештою заощадить мільярди доларів та дозволить лікарям і медсестрам працювати на вищому рівні".

Оскільки половину команди стартапу складають лікарі та медсестри, Anterior розуміє проблему, яку вирішує. Компанія планує використати фінансування для прискорення стратегії найму та вдосконалення своїх продуктів. Хоча початкова пропозиція Anterior стосується автоматизації авторизації застрахованих по ДМС, згодом компанія планує розширити роботу на інші медичні адміністративні функції.

Anterior конкурує з Cohere Health, ще одним постачальником автоматизації медпослуг, який у лютому залучив 50 мільйонів доларів під керівництвом Deerfield Management за участю Define Ventures, Flare Capital Partners, Longitude Capital і Polaris Partners. Всього стартап отримав від інвесторів 106 мільйонів доларів.  | Форіншурер