FintechOS закрила раунд фінансування Серії B+ на $60 млн під керівництвом Molten Venture


FintechOS забезпечила 60 мільйонів доларів у рамках фінансування серії B+ під керівництвом Molten VentureFintechOS залучила 60 мільйонів доларів в раунді фінансування Серії B+ під керівництвом Molten Venture, Cipio Partners і BlackRock за участю існуючих інвесторів EarlyBird VC, OTB VC і Gapminder VC.

FintechOS — це вдосконалена платформа управління фінансовими продуктами, призначена для допомоги крупним банкам та страховим компаніям в модернізації фінансово-страхових послуг та інфраструктури.

FintechOS використовує платформу з простим кодом, яка дозволяє фінустановам створювати нові сервіси та покращувати свої аналітичні можливості без зміни існуючих систем. Фінтех має на меті допомогти утримати клієнтів і запобігти збиткам для нових страхових компаній або банків.

З моменту останнього раунду фінансування у 2021 році FintechOS зросла понад 300% і залучила таких клієнтів, як Société Générale, Admiral, Benenden Health, Avant Money і Vibrant Credit Union.

Компанія сприяє інноваціям у фінансових послугах, забезпечуючи основну модернізацію за допомогою своїх технологій.

Low-сode платформа дозволяє швидко розробляти та впроваджувати нові фінансові продукти та послуги. Цей підхід зменшує потребу у кодуванні та ІТ-ресурсах, полегшуючи впровадження змін і вдосконалень.

FintechOS допомагає традиційним компаніям зберегти свою клієнтську базу, надаючи інструменти, які покращують клієнтський досвід і пропонують конкурентоспроможні послуги.  | Форіншурер