Страхові збитки в Німеччині від повеней можуть сягнути $3,2 млрд: Moody’s RMS


Страхові збитки в Німеччині від повеней у Центральній Європі можуть сягнути $3,2 млрд: Moody’s RMSОчікувані страхові збитки в Німеччині від повеней, які відбулись у червні в Центральній Європі становитимуть від 2 до 3 мільярдів євро, повідомляє Moody’s RMS Event Response.

У період з 28 травня по 3 червня в центральноєвропейських регіонах випали сильні та постійні дощі, у результаті чого в Німеччині вразили сильні повені. У період з 30 травня по 3 червня південна Німеччина пережила тривалий період сильних дощів, що призвело до широкого розливу та повені.

Повінь почалася з невеликих річок на півдні країни, головним чином у Баден-Вюртемберзі та Баварії, а річка Дунай пізніше досягла стадії повені в кількох місцях, оскільки паводкова вода з водозбірних басейнів верхів’я накопичувалася вниз за течією.

Остання оцінка збитків Moody’s відображає пошкодження застрахованого майна і перерву в бізнесі по майнових, комерційних, промислових, сільськогосподарських і автомобільних програмах страхування.

Аналіз, який було зроблено з використанням моделей Moody’s RMS Europe Inland Flood HD Models, також враховує джерела посилення збитків після подій (PLA), останні інфляційні тенденції, зростання ризику та збільшення обсягів страхування.

Аналітики відзначили, що ця оцінка не включає застраховані збитки від немодельованих ризиків, таких як транспортна та комунальна інфраструктура, або посіви.

Оцінка включає застраховані збитки для південної Німеччини, які, на думку аналітиків, становитимуть більшу частину збитків від цієї події. Вона виключає збитки від повеней у Швейцарії, Австрії, Чехії, Угорщині та Італії, оскільки очікується, що збитки цих країн будуть мінімальними, відзначають аналітики.

Потенційні збитки від наступного затоплення нижче за течією або спричинених відновленням опадів також виключаються.

Навіть застраховані збитки за 2013 рік і поточні події знаходяться в тому самому діапазоні, якщо порівнювати збитки за 2013 рік до сьогодні. У Баден-Вюртемберзі, враховуючи, що рівень страхування від повеней становить 94%, більшість збитків житла буде покрито. На жаль, такого високого рівня покриття немає в Баварії, де рівень страхування від повеней становить 47%.  | Форіншурер