Munich Re Specialty інтегрувала андеррайтингову платформу Kalepa Copilot на базі АІ


Munich Re Specialty інтегрувала андеррайтингову платформу Kalepa CopilotMunich Re Specialty інтегрувала платформу андеррайтингу Kalepa Copilot для покращення аналізу ризиків та оптимізації страхових операцій. Платформа Copilot надає андеррайтерам повну інформацію та критичні можливості керування котируванням.

Kalepa's Copilot із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і розширеною аналітикою співпрацюватиме з Munich Re Specialty, щоб підвищити показники зростання та прибутковості, а також покращити роботу страховика.

Інтеграція розширеної аналітики має вирішальне значення для вдосконалення процесів прийняття рішень і стратегічних ініціатив, що веде до більш ефективного управління ризиками та операційної ефективності.

Kalepa, відомий гравець у секторі InsurTech, пропонує передові технологічні рішення для оцінки ризиків та андеррайтингу. Munich Re Specialty є відомим постачальником послуг страхування та перестрахування.

У першому кварталі 2024 року Munich Re повідомила про високі фінансові показники, коли дохід від страхування зріс до 16 мільярдів доларів, головним чином за рахунок операцій з перестрахування та сегменту ERGO International. Компанія отримала чистий прибуток у розмірі 2,2 мільярда доларів та зафіксувала вражаючий сукупний коефіцієнт у 75,3% у страхуванні ризиків.

Munich Re Specialty мала на меті впровадження передових технологій для оцінки ризиків і андеррайтингу для підтримки свого швидкого зростання в Сполучених Штатах.

Kalepa також співпрацює з Paragon Insurance Holdings, національною багатопрофільною компанією - генеральним страховим агентом, яка розширила використання платформи Copilot на базі штучного інтелекту для вдосконалення програм компенсації працівникам, спеціалізованого майна, малого будівництва та підрядників, а також програм автодилерів.  | Форіншурер