Blue Owl Capital за $750 млн купує Kuvare Asset Management для виходу на страховий ринок


Blue Owl Capital за $750 млн купує Kuvare Asset Management, яка працює на страховому ринкуBlue Owl Capital заплатить 750 мільйонів доларів за придбання Kuvare Asset Management, компанії з управління інвестиціями, яка обслуговує страхову галузь, відкриваючи додатковий канал збору коштів.

Завдяки придбанню фонд планує запустити Blue Owl Insurance Solutions, пише Beinsure Media. Нова ініціатива залучить до глобальної індустрії страхування життя та ануїтетів з понад 20 трильйонами доларів нове фінансування та забезпечить додатковий постійний інвесторський капітал для Blue Owl.

Як і всі найбільші державні менеджери активів, минулого року фірма мала труднощі із залученням коштів.

Blue Owl Capital — альтернативна компанія з управління активами, яка спеціалізується на прямому кредитуванні та капітальних рішеннях для приватного ринку. Він був утворений шляхом злиття Owl Rock Capital Partners і Dyal Capital Partners, завершеного в травні 2021 року.

Зі штаб-квартирою в Нью-Йорку Blue Owl працює, зосереджуючись на наданні приватних кредитів і акціонерного капіталу компаніям середнього ринку, прагнучи запропонувати інвесторам можливості отримання доходу, які, як правило, менше корелюють із ширшими ринковими коливаннями.

Згідно з останніми звітами, Blue Owl Capital управляє активами на 135 мільярдів доларів, обслуговуючи інституційних інвесторів, включаючи пенсійні плани, пожертвування та державні фонди.

За весь 2023 рік Blue Owl зібрала 15,8 мільярда доларів, що на 36,3% менше, ніж у минулому році, причому більша частина надходжень надходила від її стратегій кредитування, нерухомості та стратегій GP.

Перехід до страхування для цілей збору коштів має зростаючу тенденцію. Менеджери страхових компаній зазвичай мають більш постійну базу капіталу, яку бажають довгострокові стратегії приватного ринку, і найбільші у світі менеджери активів використовують цю динаміку, створюючи свої страхові AUM.

Після закриття угода Kuvare Asset Management збільшить AUM Blue Owl на 20 мільярдів доларів.

У 2023 році Blackstone залучив 36 мільярдів доларів для свого страхового підрозділу та збільшив AUM страхування на 20% у порівнянні з минулим роком. Також минулого року KKR завершила операцію з Metlife, яка збільшила AUM приблизно на 13 мільярдів доларів, а американська страхова платформа Apollo, Athene, зібрала значні надходження для фірми.

Завдяки новому партнерству Blue Owl розмістить близько $3 млрд активів Kuvare на своїх платформах кредитування, нерухомості та GP.

Згідно з презентацією Blue Owl для інвесторів, все ще існує величезна частина страхового капіталу, оскільки альтернативні менеджери активів наразі консультують близько 15% від загальної вартості страхування життя в США.

Страхові фонди є поширеною формою безстрокового капіталу або інвестиційних фондів без дати погашення, які в останні роки стають дедалі популярнішим джерелом збору коштів, оскільки традиційні інституційні канали пов’язані.

У 2023 році AUM безстрокового капіталу серед 7 основних публічних альтернативних керуючих активами зріс на 16,4%, і тепер становить 42,4% від загального AUM цих GP.

Насправді всі семеро державних керівників приватних компаній будують свій бізнес із постійним капіталом, привернувшись до моделі відсутністю вимог щодо продажу активів у встановлений проміжок часу. У 4 кварталі 2023 року безстрокові стратегії серед Blackstone, KKR, Apollo, Carlyle Group, Ares, TPG і Blue Owl становили 1,4 трлн доларів, що на 16,6% більше, ніж у минулому році.

Blackstone лідирував у групі з 396,3 мільярдами доларів постійного AUM із пропозиціями продуктів, такими як приватний кредитний фонд і Blackstone Real Estate Income Trust.  | Форіншурер / Beinsure Media