M2 Recovery запускає страхування судових витрат на відновлення криптоактивів


 M2 Recovery запускає страхування судових витрат на відновлення криптоактивівБританський блокчейн стартап M2 Recovery запустив революційний страховий продукт покриття судових витрат, пов’язаних із поверненням вкрадених криптоактивів.

В 2023 році криптозлочинність зросла до безпрецедентного рівня, коли криптохакери та злочинці здійснили шахрайських транзакцій на 20,6 мільярда доларів. Кількість транзакцій за участю злочинних формувань подвоїлася порівняно з попереднім роком, що підкреслює тривожне зростання шахрайства з інвестиціями в криптоактиви.

Ризики, пов'язані з криптовалютним ринком розміром $2,6 трлн, можуть швидко зрости, і регулюючим органам потрібні заздалегідь підготовлені заходи, щоб підпорядкувати сектор, заявила Рада з питань фінансової стабільності (FSB), яка спостерігає за ризиками для економік G20.

У той час як криптоактиви, такі як біткоїн, залишаються невеликою частиною фінансової системи, прогалини в даних ускладнюють оцінку їхнього повного використання, і багато інвесторів не до кінця розуміють, що вони купують, заявили в FSB. Традиційні фінанси, такі як великі банки та хедж-фонди, також стають все більш залученими, поряд із деривативами, які посилаються на криптоактиви у складних інвестиційних стратегіях, йдеться у звіті FSB.

Таким чином, ризики для фінансової стабільності можуть швидко зрости, що підкреслює необхідність своєчасної та запобіжної оцінки можливих заходів у відповідь політики, йдеться у звіті в посиленні більш ранніх заяв FSB, в яких криптовалюта розглядалася як невелика загроза.

Жертви, які стикаються з такими сценаріями, стикаються зі значним фінансовим тягарем, намагаючись повернути вкрадені криптоактиви. Розслідування та спроби відшкодування можуть спричинити витрати понад 250 тис. фунтів стерлінгів, часто вимагаючи залучення спонсорів судових процесів, які вимагають суттєвих скорочень будь-якого відшкодування.

У відповідь на цю нагальну потребу M2 Recovery запустила страхове покриття судових витрат на повернення викрадених криптовалют. Програма, розроблена для захисту криптоактивів, вартість яких перевищує 250 тис. фунтів стерлінгів, спрямована на захист від зростаючої загрози криптошахрайства.

Засновник M2 Recovery Ніл Холлоуей каже, що страховий поліс від стартапу є першим у своєму роді в усьому світі, який забезпечує страхувальникам судові витрати по справам щодо шахрайства з криптовалютами. «Ми можемо застрахувати судові витрати, пов’язані з криптоактивами загальною вартістю десятки мільйонів для інвесторів, необанків і букмекерських компаній».

Сюди входять цифрові активи, інвестовані через метавсесвіт, корисні токени, такі як Freeway Tokens, і криптоактиви, привласнені за допомогою атак «людина посередині». І з огляду на те, що шахрайства з інвестиціями в грі більше, ніж будь-коли раніше, зниження ризику великих криптовалютних інвестицій ніколи не було настільки важливим, зазначають в компанії M2 Recovery.

Інвестори, які купують страховий поліс, отримують доступ до юридичної команди M2 Recovery для повернення активів. Поліс також покриває витрати, понесені в процесі відновлення.

Цей страховий продукт є єдиною пропозицією на ринку Британії, розширюючи покриття судових витрат і відповідних виплат до £250 тис. для повернення активів, втрачених через крадіжку або шахрайство.

McGill and Partners, відомий міжнародний спеціалізований (пере)страховий брокер, співпрацював з M2 Recovery у розробці та забезпеченні розміщення поліса зі страховиками Lloyd’s of London, сприяючи запуску продукту.

Пол Морган, партнер відділу фінансових ліній компанії McGill and Partners, пояснив: «Питання шахрайства та втрати активів стає все більшою проблемою в криптосвіті, і ми раді працювати з M2 Recovery над цим новаторським рішенням, пропонуючи страхування судових витрат на криптоактиви».

Директор юридичних послуг M2 Recovery Луїза Ебботт також прокоментувала: «Загроза для криптоактивів ніколи не була більшою, оскільки кіберзлочинці стають все більш досвідченими у своїх діях. Ми створили команду спеціалістів із кіберрозвідки, агентів із відновлення, судових слідчих та експертів-юристів, які працюють із нашою власною технологією для боротьби з крипто шахрайством».  | Форіншурер / Beinsure