СГ «ТАС» у 1К2024 посіла перше місце в сегментах ОСЦПВ та «Зеленої картки»


Страхова група «ТАС» згідно з оприлюдненими МТСБУ даними за І квартал 2024 року підтвердила безперечне лідерство в сегменті ОСЦПВ – як за обсягом залучених премій, так і за кількістю врегульованих страхових випадків та сумою виплачених за ними відшкодувань.

Так, за січень – березень поточного року в цілому по ринку обов’язкової «автоцивілки» було врегульовано шляхом виплати постраждалим страхового відшкодування 31,2 тис. страхових випадків, з яких 4656 – саме СГ «ТАС», що майже на 14% перевищує кількість виплат, здійснених страховиком, який посів другу сходинку в сегменті за вказаним показником.

Загалом за звітний період всіма учасниками ринку було виплачено в якості страхових відшкодувань постраждалим понад 1 млрд грн. І перше місце серед них також традиційно посіла Страхова група «ТАС», яка за три місяці відшкодувала постраждалим за полісами обов’язкової «автоцивілки» сумарно 162,8 млн грн. Таким чином, на лідера сегменту припало понад 16% загального обсягу виплат, здійснених всіма учасниками ринку. При цьому відрив СГ «ТАС» за вказаним показником від найближчого конкурента сягнув 40,8%.

Активно зміцнює свої позиції СГ «ТАС» і на ринку «Зеленої картки». Так, згідно за статистикою МТСБУ, за результатами січня – березня СГ «ТАС» з чималим відривом від найближчого конкурента вчергове посіла перше місце серед страховиків, що працюють у вказаному сегменті.

Отже, з майже 344,6 тис. оформлених за звітний період відповідних полісів 72221, або фактично кожен п’ятий, було придбано саме в Страховій групі «ТАС».

Перше місце на ринку посіла СГ «ТАС» і за обсягом залучених за «Зеленою карткою» премій. Так, загалом за три місяці від початку року учасниками ринку за вказаним полісами було зібрано сумарно майже 1,29 млрд грн страхових платежів. І лідером серед них стала СГ «ТАС», чиї обсяги продажів на 86% перевищують суму премій, залучених компанією, що посіла друге місце за відповідним показником.

Нагадаємо, починаючи від ІІІ кварталу 2023 року Страхова група «ТАС» стабільно і зі значним відривом лідирує на ринку «Зеленої картки». Загалом за підсумками минулого року СГ «ТАС» очолила рейтинг страховиків, що працюють в означеному сегменті.

Зауважимо, що торік Страховою групою «ТАС» було залучено за полісами «Зелена картка» 856,74 млн грн платежів, що на 78,2% перевищує відповідний показник за 2022 рік.  | Форіншурер