Aon оцінює економічні та страхові збитки від весняних стихійних лих в США у сотні мільйонів доларів


Aon оцінює економічні та страхові збитки від весняних стихійних лих в США у сотні мільйонів доларівСтраховий брокер Aon передбачає, що нещодавнї стихії, які вплинула на континентальні регіони США з 29 березня по 5 квітня, може призвести до економічних і страхових збитків на загальну суму в сотні мільйонів доларів.

Ця тривала подія принесла сильні дощі та снігопади, сильні пориви вітру, град, повені та торнадо.

У період з 29 по 31 березня в Каліфорнії спостерігалися суворі погодні умови, що спричинило повені, які пошкодили численні дороги, включно з частковим обвалом шосе США 1 в окрузі Санта-Барбара.

Додаткові випадки повені сталися в Оклахомі, Огайо, Західній Вірджинії, Кентуккі та Пенсільванії, в результаті яких одна людина загинула та завдано незначних матеріальних збитків. У період з 1 по 2 квітня Центр прогнозування штормів отримав майже 60 повідомлень про торнадо, з повідомленнями про пошкодження в кількох штатах, включаючи Оклахому, Теннессі, Кентуккі та Джорджію, що призвело до ще одного летального випадку.

За даними Aon, більш масштабні пошкодження від прямолінійного вітру виникли в десятках місць, включаючи Сент-Луїс, Цинциннаті та Луїсвіль. До 3 квітня на півночі Вісконсіна та у верхній частині півострова Мічиган випав сильний снігопад, у кількох районах випав понад 10 дюймів. У Новій Англії також випав сильний снігопад, у деяких районах висота снігу перевищила 18 дюймів.

Aon зазначає, що поєднання снігу та сильного вітру над Великими озерами та Новою Англією значно вплинуло на умови подорожей, що призвело до численних аварій та скасування рейсів. Крім того, приблизно 800 тис. людей втратили електроенергію у Вісконсині, Мічигані та кількох північно-східних штатах.

Aon повідомляє, що офіційні особи на північному сході США підтвердили три смертельні випадки, пов’язані з погодними умовами, а також численні повалені дерева та лінії електропередач.  | Форіншурер