Пролонгації договорів перестрахування 1 квітня сприятливі для страховиків


За даними страхового та перестрахового брокера Aon, поновлення договорів перестрахування 1 квітня 2024 року було «більш передбачуваним і сприятливим для покупців програм перестрахування», з незмінною ціною для перестрахування майна від природних катастроф.

Останній звіт Aon про динаміку ринку перестрахування показує, що ринкові умови продовжують сприяти страховикам, причому брокер відзначає різкий перехід до достатньої місткості перестрахування майна від катастроф.

Після пролонгацій близько 60% договорів в Азії поновлюються, причому деякі з найбільших у світі програм катастроф поновлюються в Японії, а також великі портфелі в таких регіонах, як Південна Корея, Китай та Індія.

Aon повідомляє, що програми перестрахування нерухомості в Японії посилили позитивні тенденції, які спостерігалися в США під час січневих поновлень, коли ціни не змінювалися або трохи знизилися. У Південній Кореї, Китаї та Індії також існувала більша конкуренція по програмах катастрофічних ризиків.

Незважаючи на те, що ціни на нерухомість здебільшого залишалися незмінними, Aon каже, що певні ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону та продуктові лінії залишалися складними та підлягали жорсткішим умовам. Це включає в себе перестрахування майна за ризиком, рахунки від промислових пожеж, певні регіони, які постраждали від природних катастроф.

1 квітня також є ключовою датою пролонгацій договорів факультативного перестрахування, і хоча цей продукт не використовується широко в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Aon зазначає, що перестраховики продемонстрували підвищений інтерес до факультативного бізнесу. В Індії поновлення 1 квітня відкрило нові можливості для перестраховиків.  | Форіншурер