Глобальний страховий ринок в 2023 році продемонстрував стійкість


Глобальний капітал перестраховиків зріс до $635 млрдГлобальний страховий ринок в 2023 році продемонстрував стійкість до інфляційного тиску, згідно з останніми даними у звіті Aon про динаміку глобального страхового ринку за четвертий квартал.

Незважаючи на інфляцію, ціни на страховому ринку залишалися відносно помірними. Однак ризики із складним профілем і несприятливим досвідом збитків, наприклад ризики, що піддаються стихійним лихам або значним зобов’язанням США, зазнали більш помітного зростання тарифів.

Старі страховики розширили свої апетити, тоді як нові учасники націлилися на ринки, що розвиваються, що призвело до здорової конкуренції та достатнього потенціалу для ефективних ризиків.

Навпаки, ризики зі складним профілем або несприятливими втратами зіткнулися з обмеженнями можливостей, що спонукало багатьох страховиків шукати альтернативні рішення для передачі ризиків.

У той час як страховики підтримували сильний андеррайтинг, цільові показники зростання ринку на кінець року призвели до збільшення гнучкості та нових можливостей для клієнтів, особливо для низькозбиткових ризиків.

Перестрахові ліміти, термін дії яких закінчився, і франшизи були легко доступні для більшості розміщень ризиків на глобальних ринках. Деякі страхувальники реінвестували заощаджені премії у збільшення лімітів або зменшення франшиз, особливо для ефективних ризиків і продуктів у сферах з високим попитом, таких як кіберстрахування та страхування відповідальності директорів і посадових осіб.

Страховики продовжували диференціювати себе за допомогою умов страхового покриття та андеррайтингу.

Проте певні обмеження, які стосувалися інфекційних захворювань, території покриття, а також страйків та політичних і громадських заворушень, залишалися незмінними.  | Форіншурер