Lloyd's розпочав партнерство з Sherbro Alliance Partners в Сьєрра-Леоне


LloydLloyd's of London розпочав партнерство з Sherbro Alliance Partners (SAP) для сприяння економічній стійкості та визначення можливостей зростання на острові Шербро, Сьєрра-Леоне.

Ця співпраця була офіційно оформлена шляхом підписання Меморандуму про взаєморозуміння в штаб-квартирі Lloyd's у Лондоні, що свідчить про зобов’язання обох сторін підтримувати сталий розвиток і регіональне зростання острова Шербро.

Партнерство узгоджується зі стратегічними цілями Lloyd щодо використання його платформи та досвіду для підтримки проектів сталого та регіонального розвитку. Ця ініціатива спрямована на інтеграцію екологічної стійкості та відновлюваної енергії в основу своїх планів розвитку.

Джон Ніл, генеральний директор Lloyd's, підкреслив важливість цієї ініціативи, відзначивши роль ринку страхування у підтримці інноваційних та регенеративних проектів у всьому світі. Він підкреслив бачення SAP для острова Шербро, яке включає довгострокове регіональне процвітання та впровадження передових відновлюваних джерел енергії та технологічних рішень.

Внесок Lloyd's у партнерство включатиме надання спеціалістів у сфері страхування та управління ризиками за підтримки Aon і Tokio Marine Kiln як стратегічних партнерів. Цей досвід матиме значення для вирішення унікальних проблем і можливостей, пов’язаних із розвитком в екологічно чисту та економічно життєздатну територію.

Зараз SAP співпрацює з урядом Сьєрра-Леоне для проведення подальших техніко-економічних обґрунтувань. Ці дослідження допоможуть визначити конкретні потреби у страхуванні, пов’язані з відновлюваною енергією, екотуризмом і бізнес-проектами острова.  | Форіншурер / Beinsure