Перестраховик SCOR повідомив про збільшення премій в секторі майнових ризиків


Перестраховик SCOR повідомив про збільшення премій в секторі майнових ризиківПід час поновлення договорів перестрахування 1 січня 2024 року глобальна перестрахова компанія SCOR повідомила про збільшення на 13,6% валових премій для бізнесу зі страхування майна та нещасних випадків (P&C).

Це зростання перевищує прогнози, викладені в стратегічному плані Forward 2026, який було оприлюднено перестраховиком у вересні 2023 року, в рамках якого SCOR зосередилася на розширенні свого бізнесу P&C у вибраних напрямках страхування, прагнучи створити збалансований портфель у складному ринковому середовищі.

SCOR спостерігав значне збільшення премій на 13,3% у певних секторах, включаючи машинобудування, морське судноплавство, страхування внутрішніх дефектів (IDI) і міжнародне страхування від нещасних випадків, що сприяє диверсифікації портфеля.

У січні компанія поновлює приблизно 62% своїх премій з перестрахування P&C, що становить 41% від загальної суми премій P&C-перестрахування, йдеться у звіті Beinsure.

Жан-Поль Коносенте, генеральний директор P&C у SCOR, поділився своїми ідеями щодо оновлення, зазначивши: «Після пролонгацій договорів перестрахування протягом 2023 року, відзначених найскладнішими ринковими умовами за останні два десятиліття, SCOR продовжує підвищувати якість і прибутковість свого портфелю. Я очікую, що ці сприятливі ринкові умови зберігатимуться протягом року завдяки попиту з боку цедентів і дисципліною андеррайтингу з боку перестраховиків».

Поновлення січневих договорів призвело до скромного зростання на 0,8% договорів P&C до 2,2 мільярда євро порівняно з попереднім роком. Це збільшення пов’язане з обережним підходом SCOR до страхування наслідків стихійних лих і стратегією зменшення ризику в сегменті страхових випадків у США. І навпаки, портфель глобальних ліній перестрахування збільшився на 9,4% у січні 2024 року до 1,5 мільярда євро.

Компанія очікує підвищення технічної рентабельності, про що свідчить підвищення на 1,5 пункту чистого коефіцієнта андеррайтингу. Це поліпшення підкріплюється підвищенням тарифів на 3,1%, включаючи зростання непропорційного бізнесу на 6,6%.

Протягом періоду поновлення SCOR зосередився на розширенні своїх пріоритетних ліній, забезпеченні сприятливих умов і підвищенні прибутковості свого портфеля перестрахування. Компанія також покращила свою програму ретроцесії, збільшивши перестрахову місткість та покриття без додаткових витрат.

З огляду на майбутні поновлення договорів, SCOR очікує побачити ціни, які відображатимуть основні ризики, у 2024 році. Компанія очікує продовження зростання портфеля протягом року, включаючи значну кількість контрактів на альтернативні рішення. SCOR також зосереджена на розширенні ризикових партнерств як з новими, так і з існуючими партнерами.  | Форіншурер / Beinsure