Іншуртех Kin Insurance залучив $15 млн від нового інвестора Activate Capital


Іншуртех Kin Insurance залучив $15 млн від нового інвестора Activate CapitalInsurtech Kin Insurance забезпечив нові інвестиції в розмірі 15 мільйонів доларів від Activate Capital, який долучився до пулу існуючих інвесторів. Оцінка компанії зросла до 1 мільярда доларів.

Цей попередній раунд фінансування був підтриманий Джоном Резнеком, партнером і керівником інвестиційної групи Geodesic Capital, який високо оцінив економічні показники та операційну ефективність Kin Insurance.

Резнек наголосив на ациклічній природі ринку продажів страхування власників житла та вказав на сильну економіку Kin, яка з часом показала помітне покращення. Kin Insurance працює у 8 штатах, обслуговуючи широку клієнтську базу зі 115 тис. страхувальників. Премії стартапу зросли до 345 мільйонів доларів, резерви склали 85 мільйонів доларів.

Всього за 11 місяців до цього компанія залучила еквівалентну суму в 15 мільйонів доларів в раунді фінансування серії D під керівництвом QED Investors за участю Geodesic Capital, Allegis Capital, Hudson Structured Capital Management і Alpha Edison демонструє постійну підтримку Kin з боку своїх інвесторів.

Оскільки Kin Insurance продовжує розвиватися в Сполучених Штатах, її стратегічне партнерство з Activate Capital є значним кроком вперед. "Ця співпраця не лише забезпечує Kin фінансовими ресурсами, необхідними для масштабування своєї діяльності, але й об’єднує її з партнером, який поділяє його зобов’язання щодо вирішення деяких із найнагальніших проблем, з якими стикається сьогодні світ", зазначили в компанії.

Kin Insurance каже, що досягає успіху в тих сферах, де традиційні страхові компанії зазнали невдачі, що призвело до прибутковості та юніт-економіки.

Запущена генеральним директором Шоном Гарпером і співзасновником Лукасом Уордом у 2016 році, Kin Insurance має на меті розширити доступність страхування житла за допомогою інтуїтивно зрозумілого обслуговування клієнтів.

Компанія використовує тисячі точок даних про кожну нерухомість, щоб забезпечити точні ціни та кращі результати андеррайтингу. Kin пропонує страхування домовласників, орендарів, кондомініумів і мобільних будинків через мережу Kin Interinsurance Network (KIN), взаємну біржу, що належить клієнтам і бере участь у прибутках від андеррайтингу.

Поєднання революційної бізнес-моделі, революційних технологій і надійних фінансових даних допомагає Kin Insurance змінити ринок цифрового страхування США.

Використовуючи передову аналітику та очолювану досвідченою командою менеджерів, Kin може запропонувати страхові послуги за доступною ціною. Їх прямий підхід до споживача та вертикально інтегрований ланцюжок створення вартості гарантують, що клієнти отримають найкращий у своєму класі досвід, навіть на ринках, де інші страхові компанії залишають.  | Форіншурер