Гюнтер Гейєр піде з посту Голови наглядової ради Vienna Insurance Group


Гюнтер Гейєр піде з посту Голови наглядової ради Vienna Insurance GroupГюнтер Гейєр, голова наглядової ради Vienna Insurance Group, оголосив, що він не буде продовжувати контракт після закінчення терміну дії своїх повноважень на посаді голови, який закінчується 24 травня 2024 року, що збігається з річними загальними зборами VIG на 2023 фінансовий рік, пише Beinsure.

Гюнтер Гейєр відіграв важливу роль у формуванні VIG у провідну страхову групу в Центральній та Східній Європі. Процес обрання нового Голови Наглядової ради планується провести на установчому засіданні Наглядової ради після річних Загальних зборів 24 травня 2024 року.

Ця подія знаменує значний перехід у керівництві VIG, що відображає поточні зміни в страховій галузі.

Наглядова рада Vienna Insurance Group сьогодні складається з 12 членів. Ключові члени включають Гюнтера Гейєра, який є головою правління, а також Рудольфа Ертля, Роберта Лассхофера, Мартіну Добрінгер, Жужанну Ейферт, Герхарда Фабіша, Андраша Козму, Петера Мігока, Габріеле Земмельрок-Верцер, Катаріну Слезакову, Гертруду Тумпель-Гугерель та Петера Тірінг.

Кожен член привносить у правління унікальну перспективу та набір навичок, сприяючи стратегічному спрямуванню та управлінню VIG.  | Форіншурер