Іншуртех SafeEnterprise запустила спецпродукти кіберстрахування для автодилерів


Іншуртех SafeEnterprise запустила спецпродукти кіберстрахування для автодилерівSafeEnterprise, іншуртех з кіберстрахування, якого підтримує Lloyds of London, представив свій новий продукт, спеціально розроблений для сектору автомобільних дилерів.

Страхова програма SafeEnterprise Dealers розроблена спеціально для боротьби з кіберзлочинністю та відповідає останнім нормативним змінам у США. Вона забезпечує спрощений і простий для розуміння метод інтеграції кіберстрахування в існуюче страхування майна та нещасних випадків власника страхового поліса на момент поновлення.

У червні 2023 року було внесено значні зміни до Правил Федеральної торгової комісії (FTC) щодо захисних заходів від кіберінцидентів. Цей нормативний акт, спрямований на захист інформації для споживачів, зазнав «комплексних змін» для підвищення його ефективності.

Нові правила вимагають спеціальних процедур кібербезпеки та технічних заходів для автосалонів, забезпечуючи захист конфіденційних даних клієнтів. Недотримання цих оновлених стандартів може призвести до значних фінансових санкцій з боку регуляторів.

SafeEnterprise Dealers представляє пакет кіберстрахування, розроблений для страхового покриття ризиків, який використовує унікальну форму покриття, що враховує різні кіберризики, з якими стикаються автосалони. Сюди входять дилери нових і вживаних автомобілів, фургонів, мотоциклів, човнів та інших транспортних засобів, а також послуги оренди та лізингу автомобілів, центри ремонтного обслуговування та роздрібні магазини запчастин.

Поліс кіберстрахування пропонує ліміти покриття до 5 мільйонів доларів для кваліфікованих страхувальників із річним доходом, що не перевищує 500 мільйонів доларів. Крім того, страхувальники, які дотримуються правил безпеки FTC, отримують переваги від спрощених процесів андеррайтингу та попередньо встановлених тарифів на кіберстрахування через призначеного брокера.

Страхувальники, які стикаються з проблемами щодо заходів кібербезпеки або прагнуть покращити свою кібергігієну, можуть використовувати платформу Shield Up. Цей безкоштовний інструмент для оцінки та усунення кіберризиків на базі Havoc Shield розроблений спеціально для малих і середніх підприємств. Це допомагає як у розумінні кіберризиків, так і в ефективному вирішенні кіберзахисту.

SafeEnterprise працює як генеральний керуючий агент (MGA), який спеціалізується на продуктах кіберстрахування в США. Основна увага іншуртеху зосереджена на розробці рішень кіберстрахування, які адаптовані до унікальних ризиків, з якими стикаються різні галузі.  | Форіншурер