Іншуртех Lassie отримав 23 млн євро в раунді Серії B на розвиток платформи страхування домашніх тварин


Іншуртех Lassie отримав 23 млн євро в раунді Серії B на розвиток платформи страхування домашніх тваринШведська іншуртех компанія зі страхування домашніх тварин, Lassie, залучила 23 мільйони євро в рамках свого фінансування серії B під керівництвом Balderton Capital за участю існуючих інвесторів, таких як Felix Capital, Inventure, Passion Capital і Philian (за підтримки Голови H&M Карла-Джона Перссона).

Lassie, яка також є першою в світі екосистемою профілактичного страхування домашніх тварин, на сьогодні отримала від інвесторів 36,5 млн євро. Капітал, отриманий у раунді серії B, піде на розширення та вдосконалення інноваційної екосистеми.

Стартап планує ввести нові функції, включно з продажем товарів для здоров’я домашніх тварин у додатку, і прагне зміцнити свої технологічні та продуктові команди. Крім того, Lassie прагне розвивати свій бізнес в Німеччині та Швеції, розробляючи стратегію для свого наступного міжнародного запуску.

Стартап було засновано в 2021 році, коли співзасновниця і СЕО Гедда Боверуд Олссон, черпаючи натхнення з дитинства, в оточенні батьків-ветеринарів, присвячених профілактичному догляду за домашніми тваринами, розпочала місію змінити ландшафт страхування домашніх тварин. Разом із експертом зі страхування Софі Вілкінсон та провідним технологом Йоханом Йонссоном команда запустила Lassie у своїй країні, у Швеції.

Іншуртех Lassie отримав 23 млн євро в раунді Серії B на розвиток платформи страхування домашніх тварин

"Наші кудлатики є однією з найцінніших частин нашого життя – вони дарують любов, товариство та щастя. Натомість ми хочемо забезпечити їм довге, щасливе і, що найголовніше, здорове життя. Це те, що ми збираємося зробити з Lassie, даючи власникам можливість мати під рукою всі ресурси, щоб забезпечити своїм домашнім улюбленцям належний догляд, а також страхування на замовлення на випадок найгіршого", каже Хедда Боверуд Олссон.

Вже досягнувши значних успіхів у Швеції та Німеччині, Lassie показує 200% темпи зростання в Німеччині з моменту запуску в січні цього року. Маючи понад 60 тис. клієнтів, які охоплюють понад 400 порід собак і 200 порід котів, Lassie доводить свою майстерність на динамічному ринку страхування домашніх тварин.

У секторі, який зазнав обмежених інновацій, Lassie виділяється тим, що пропонує індивідуальні страхові продукти, доповнені інструктажем для власників домашніх тварин.

Додаток Lassie надає безліч ресурсів, включаючи онлайн-курси, відео та статті, які дають роз’яснення власникам щодо різних аспектів догляду за домашніми тваринами, від харчування до зменшення стресу.

Завершення цих курсів не тільки дає власникам знання, але й винагороджує їх нижчими преміями (від 25 до 50 євро на рік) і балами для магазину додатків стартапу. Оскільки власники домашніх тварин зростають у Європі, Lassie виходить на ринок у вирішальний момент.

Майже половина всіх європейських домогосподарств (46%) мають домашню тварину, і ставлення до домашніх тварин як до членів сім’ї швидко змінюється. Зростання кількості власників домашніх тварин у поєднанні зі зміною сприйняття призвело до 23,5 мільярдів євро щорічних витрат на послуги та продукти, пов’язані з домашніми тваринами.

Страхування домашніх тварин — це справді складний сектор для проникнення та розширення масштабів із проблемами, пов’язаними з андеррайтингом, маркетинговими витратами та операціями з позовами, кажуть в компанії. Lassie планує отримати вигоду від цього зростання, розширившись до іншої європейської країни протягом наступних 12 місяців.

Компанія також прагне вдосконалювати свої страхові продукти, зосереджуючись на розробці генеративного штучного інтелекту, щоб оптимізувати обробку претензій і посилити механізм персоналізації, зрештою підтримуючи більше власників домашніх тварин у підтримці здоров’я домашніх тварин.  | Форіншурер