Іншуртех Igloo отримав від інвесторів $36 млн у попередньому раунді Серії C


Іншуртех Igloo отримав від інвесторів $36 млн у попередньому раунді Серії CСінгапурьский іншуртех стартап Igloo залучив 36 мільйонів доларів попереднього раунду фінансування серії C під керівництвом глобальної інвестиційної компанії Eurazeo за участі Openspace Ventures та існуючого інвестора La Maison.

Останній раунд був закритий із підвищенням оцінки на 50% у порівнянні з раундом серії B+ у 2022 році, яким керував інвестиційний фонд InsuResilience II, яким керує BlueOrchard. Компанія на сьогодні залучила 100 мільйонів доларів з моменту свого створення.

Новий капітал буде використано для горизонтальних і вертикальних можливостей поглинань та нових M&A-угод, пише Beinsure. Він також збільшить персонал на 20% в інженерних, комерційних, стратегічних і страхових вертикалях.

Крім того, Igloo планує подвоїти асортимент страхових продуктів для авто, охорони здоров’я, кліматичних продуктів, андеррайтингу та оцифрування претензій з використанням штучного інтелекту та технологій блокчейну.

Igloo, зареєстрована в 2016 році Вей Чжу (колишній технічний директор Grab), використовує великі дані, оцінку ризиків у реальному часі та автоматизоване управління претензіями для створення страхових рішень B2B2C для платформ і страхових компаній. Стартап націлений в першу чергу на "економне" страхування для доставників через партнерство Foodpanda в Таїланді, Сінгапурі та на Філіппінах, а також Lozi і Ahamove у В’єтнамі.

Igloo стверджує, що забезпечив понад 500 мільйонів полісів і прагне подвоїти свою валову премію (GWP). Станом на сьогодні він також встановив понад 75 партнерств у шести країнах, розширюючи свої пропозиції продуктів, щоб охопити споживче фінансування, електронну комерцію та логістику. У 2024 році компанія планує стати прибутковою.

В минулому році стартап запустив Ignite by Igloo, цифрову платформу, яка підвищує продуктивність торгових посередників у В’єтнамі та Індонезії. Він працює з 22 тис. торгових посередників і агентів-партнерів і має на меті закрити рік із 50 тис. агентами, виходячи на інші ринки.

Компанія розгорнула параметричне страхування фермерів на основі блокчейну. Weather Index Insurance зацікавила партнерів у В’єтнамі та Південно-Східній Азії. Тисячі фермерів взяли на озброєння цей продукт з моменту його запуску в листопаді 2022 року. Він охоплює 20 тис. гектарів кавових і садових ферм.  | Форіншурер / Beinsure