5 іншуртехів виступили ініціаторами створення InsurTech Coalition


5 іншуртехів виступили ініціаторами створення InsurTech CoalitionІншуртехи Boost, Branch, Clearcover, Lemonade та Root Insurance опублікували відкритого листа до страхової галузі, в якому оголосили про запуск InsurTech Coalition, нової організації, яка покликана формувати майбутнє страхування як з етичної точки зору, так і з точки зору інклюзивності.

«Наша гнучкість і здатність задовольняти постійно мінливі потреби сучасних клієнтів за допомогою передових технологій позиціонують цю групу як голос майбутнього галузі», — йдеться в листі.

Оскільки масштабні зміни в страховій галузі спричиняють швидкий технологічний прогрес, нова Коаліція прагне представляти інтереси іншуртехів та страхових компаній, а також зробити страхові продукти більш доступними для всіх людей у всіх громадах.

Щоб досягти своїх цілей, група планує розвиватися, додаючи більше технологічних страхових компаній, які поділяють те саме бачення. «Ми запрошуємо всіх однодумців, прихильників insurtech, приєднатися до InsurTech Coalition, щоб розширити можливості клієнтів, відстоювати інноваційні способи ведення бізнесу та сприяти позитивним змінам у страховому середовищі».

Страхова галузь переживає час радикальних змін та інновацій з новими ідеями, які кидають виклик старим бізнес-моделям і перевертають статус-кво. Телематика та наука про дані суттєво змінили спосіб оцінки та розуміння ризиків, а нові технології, орієнтовані на клієнтів, і штучний інтелект змінюють спосіб купівлі та взаємодії клієнтів зі страховими продуктами та послугами.

Великі зміни створюють величезні можливості, і страхові компанії, орієнтовані на технології, знаходяться в авангарді цієї потужної зміни в страховому ландшафті.

Іншуртехи об’єдналися, щоб сформувати InsurTech Coalition, першу в історії групу компаній нового покоління, які мають намір формувати майбутнє страхування.   | Форіншурер