Страхова компанія ARX cплатила клієнтам 1,1 млрд грн за 10 місяців 2023 року


1Страхова компанія ARX cплатила клієнтам 1,12 млрд грн за 10 місяців 2023 року. Це один з найвищих показників на страховому ринку України.

Кожного дня компанія сплачує понад 5 млн грн клієнтам, і за даними журналу Insurance Top входить у Топ-3 за виплатами на українському ринку.

Працюючи без зупинок з першого дня повномасштабного вторгнення, ARX весь час обслуговувала клієнтів як в Україні, так за її межами. Наприклад, один з найпопулярніших видів автострахування КАСКО від ARX працює за кордоном.

При цьому для клієнтів за кордоном практично нічого не змінюється з точки зору сервісу. Вони так само звертаються телефоном або онлайн до служби врегулювання та отримують або організацію ремонту на місці за кордоном, або компенсацію за фактичний ремонт на банківські картки. Працівники компанії працюють як офлайн, так і онлайн, обслуговуючи клієнтів з будь-якої точки світу.

В Україні ж компанія нещодавно впровадила інноваційне автострахування від воєнних ризиків КАСКО “Залізний купол”, покривається пошкодження або повна загибель авто від ракет та безпілотників, і це унікальна пропозиція на ринку страхування України.

У зручному застосунку страхування MyARX клієнти за договорами КАСКО, ОСЦПВ, страхуванню майна можуть бачити усі стадії врегулювання страхової події, включно із сумою виплати. Застосунок також містить інформацію про інші договори, включно з договорами рідних, і постійно вдосконалюється.

Компанія сумлінно та чесно сплачує не тільки клієнтам, а й державі! Усього за січень-жовтень 2023 року компанії ARX та ARX Life сплатили державі податків на суму понад 293 млн грн. Також понад 50 млн грн перераховано до ЗСУ.  | Форіншурер