Уряд Британії визначив страхування важливим компонентом мінімізації економічних збитків


Уряд Британії визначив страхування важливим компонентом мінімізації економічних збитківУряд Великобританії запропонував оновлений підхід до міжнародного розвитку в білій книзі, спрямований на співпрацю з партнерами для подолання глобальних викликів у період до 2030 року. Страхування виділяється як критичний компонент у мінімізації економічних втрат.

У ньому вказано, як Британія вживатиме заходів разом із виділенням допомоги та знову зосередиться на визначенні пріоритетів партнерства, мобілізації міжнародних фінансів і стимулюванні глобальних змін у політиці. Це також сприяє використанню науки та інновацій для подолання бідності та зміни клімату.

Біла книга уряду Великобританії описує стратегічний зсув до включення передачі ризиків, страхування та інноваційних фінансових інструментів, включаючи облігації на випадок катастроф, у підхід до фінансування допомоги та розвитку.

Попередньо узгоджене фінансування, таке як страхування, виділяється як критично важливий компонент у забезпеченні швидких виплат і мінімізації економічного впливу.

Основна увага зосереджена на підвищенні стійкості до стихійних лих у країнах із низьким і середнім рівнем доходу за допомогою проактивних заходів, а не реагування.

Біла книга підкреслює необхідність фундаментальних змін у підтримці націй для підготовки до катастроф і реагування на них.

Згідно з новими планами, більше половини всієї двосторонньої допомоги спрямовуватиметься на найменш розвинені країни, і Великобританія вперше встановить ціль для свого закордонного інвестиційного підрозділу British International Investment (BII) зробити більше половини своїх інвестицій у найбідніші та найбільш вразливі країни до 2030 року.

У білій книзі також описано, як компанії працюватимуть разом із партнерами для зміцнення та реформування міжнародної системи для покращення колективних дій у сфері торгівлі, податків, боргу, боротьби з брудними грошима та корумпованими злочинцями, а також вирішення глобальних проблем, таких як здоров’я, клімат та енергетика. перехід, який принесе користь усім у світі.

Традиційно гуманітарні заклики надсилаються після катастрофи, що призводить до затримки прибуття допомоги. Уряд Великобританії виступає за більш ефективний і швидкий підхід, наголошуючи на важливості надійного фінансування через страхування та інші механізми, які автоматично запускають і виплачують кошти відповідно до попередньо узгоджених планів на випадок непередбачених обставин.

Документ показує, що лише 2,7% глобального кризового фінансування наразі є заздалегідь організованим, із наполегливим закликом до значного збільшення цієї цифри.

Уряд пропонує розширити та зміцнити механізми фінансування ризиків стихійних лих, зокрема розширити регіональні пули страхування ризиків в Африці та Карибському басейні, щоб охопити ширший спектр небезпек і забезпечити доступність для країн і гуманітарних установ.

«Глобальний щит проти кліматичних ризиків» позиціонується як основа для скоординованих дій, а Лондонський Сіті стає центром для розвитку та гарантування заздалегідь узгодженого фінансування.

Уряд Сполученого Королівства зобов’язується співпрацювати зі страховим ринком Lloyd's, щоб розвивати заздалегідь узгоджені угоди для управління ризиками стихійних лих.  | Форіншурер