НБУ анулював ліцензії СК "Нафтагазстрах" за заявою компанії та виключив її з реєстру


Національний банк України анулював страховій компанії "Нафтагазстрах" всі ліцензії на здійснення страхової діяльності та за заявою страховика виключив його з Державного реєстру фінансових установ, керуючись особливим порядком під час дії воєнного стану.

Згідно з останньою поданою звітністю за 9 місяців 2023 року станом на 30.09.2023 обсяг страхових премій компанії становив 2 млн грн, вартість активів – 65,7 млн грн. Частка ринку компанії за страховими преміями становила 0,007%. Компанія повністю виконала усі зобов'язання перед клієнтами.

Особливий порядок анулювання усіх ліцензій на здійснення страхової діяльності та виключення відомостей про страховика з Державного реєстру фінансових установ передбачений постановою Правління Національного банку України "Про врегулювання діяльності учасників ринку небанківських фінансових послуг, небанківських фінансових груп, учасників платіжного ринку, колекторських компаній та юридичних осіб, які отримали ліцензію на надання банкам послуг з інкасації” від 06 березня 2022 року №39 (зі змінами).  | Форіншурер