MetLife уклала угоду з Global Atlantic про перестрахування лайфового портфелю на $19 млрд


MetLife уклала угоду з Global Atlantic про перестрахування лайфового портфелю на $19 млрдMetLife успішно уклала масштабну угоду про перестрахування ризиків на 19 мільярдів доларів з Global Atlantic Financial Group, відомим гравцем у секторі пенсійного страхування та страхування життя.

Угода, вперше оголошена в травні 2023 року, передбачає, що Global Atlantic бере на себе відповідальність за перестрахування портфеля роздрібного ануїтетного бізнесу MetLife у США та страхування життя.

Відповідно до заяв Групи, ця трансакція зміцнює позиції Global Atlantic як провідного перестраховика на ринку ануїтетного страхування та страхування життя. Згідно з умовами угоди MetLife передала портфель дочірнім компаніям Global Atlantic, а саме First Allmerica Financial Life Insurance Company та Commonwealth Annuity and Life Insurance Company.

Специфіка угоди передбачає передачу MetLife 14 мільярдів доларів резервів роздрібного страхування життя США, що охоплює універсальне життя, змінне універсальне життя та універсальне життя з вторинними гарантіями. Крім того, 5,2 мільярда доларів резервів із фіксованим ануїтетом було переведено до Global Atlantic. На момент першого підписання загальні активи Global Atlantic, що підтримують угоду, становили приблизно 13 мільярдів доларів.

Ця знакова угода не тільки означає значний фінансовий крок як для MetLife, так і для Global Atlantic, але також підкреслює динамізм у секторах страхування та перестрахування, демонструючи стратегічне позиціонування ключових гравців у відповідь на ринкову динаміку.

Говорячи про цей перехід, президент і генеральний директор MetLife Мішель Халаф сказав: «Ми раді закрити цю транзакцію, яка дозволить MetLife зменшити корпоративні ризики та збільшити ліквідність капіталу».

Угода про перестрахування між MetLife і Global Atlantic оцінюється приблизно в 3,25 мільярда доларів. Згідно з цією угодою, MetLife отримає комісію з передачі портфелю в розмірі 2,25 мільярда доларів, що супроводжується вивільненням капіталу в розмірі 1 мільярда доларів.

Рада директорів MetLife дала дозвіл на додатковий 1 мільярд доларів для викупу акцій. Це схвалення доводить загальну суму угоди на викуп акцій до вражаючих 4 мільярдів доларів.

Незважаючи на перестрахування портфелю, MetLife збирається зберегти свою роль адміністратора та постачальника послуг. Крім того, MetLife Investment Management візьме на себе відповідальність за значну частину активів відповідно до п’ятирічної угоди про управління інвестиціями.  | Форіншурер / Beinsure