Брокер Aon запустив програму франчайзингових рішень Franchise Solutions


Міжнародний брокер Aon запускає програму франчайзингових рішень у Північній Америці завдяки технології CoverWallet, які призначені для кращого інформування, консультування та захисту франчайзингового бізнесу.

Aon допомагає франчайзі розуміти та керувати ризиками в мережі франчайзі, а також надає індивідуальні програми страхування для франчайзі в масштабі. Франчайзери отримують вигоду від перевірки страхового покриття в режимі реального часу, яка дає змогу зрозуміти відповідність вимогам і потенційний ризик за допомогою інноваційних цифрових інструментів, даних і аналітики.

Aon надає інформацію в режимі реального часу для аналізу ризиків і стандартів відповідності, що дозволяє франчайзерам приймати кращі рішення.

«Управління страхуванням для франчайзерів і франчайзі не завжди є простим і зрозумілим, особливо для операторів кількох підрозділів. Програма франчайзингових рішень надає досвід, який спрощує їхній шлях управління страхуванням, допомагає захистити бізнес від нових ризиків і допомагає франчайзинговим мережам працювати», – каже Андреа Стефанеску, керівник відділу партнерства в Північній Америці для цифрових клієнтських рішень Aon.

Платформа дозволяє керувати страховими полісами в режимі онлайн, отримувати пропозиції в режимі реального часу та отримувати страхові сертифікати в одному місці.

Оскільки франчайзі розширюються та ростуть на тлі нових форм нестабільності, вони залишаються захищеними за допомогою рекомендацій щодо страхування на основі даних та виділених ресурсів, які допомагають задовольнити їхні потреби як за допомогою високотехнологічних, так і високотехнологічних послуг.  | Форіншурер