Fitch підтвердило рейтинг Euroins Bulgaria та EIG Re на рівні "B+" зі стабільним прогнозом


Fitch Ratings підтвердило рейтинг фінансової стійкості страховика на рівні "B+" зі стабільним прогнозом страховій компанії Euroins Bulgaria, найбільшій дочірній компанії групи Euroins Insurance Group (ЕIG), що входить до складу Eurohold Bulgaria. Аналогічний рейтинг підтверджено і перестрахувальній компанії групи – EIG Re.

4 серпня Fitch оголосило про те, що вивело обидві компанії зі списку Rating Watch Negative (RWN). Це пов'язано з їхніми результатами та показниками діяльності, а також з оцінкою рейтингового агентства того, що бізнес підприємств групи залишається стабільним навіть після виходу з румунського ринку.

Euroins Bulgaria вже 25 років є провідним страховиком на болгарському ринку, а також надає страхові послуги через свої філії та представництва в Греції, Польщі, Німеччині, Іспанії, Італії, Великобританії та Нідерландах. EIG Re входить до числа перестрахувальних компаній з найбільшим досвідом у Болгарії і працює вже понад 20 років.
В Україні група Euroins Insurance Group володіє двома страховими компаніями – «Євроінс Україна» та «Європейське туристичне страхування» (ЄТС).

Euroins Bulgaria – перша за величиною компанія загального страхування в Болгарії (частка ринку 15,24%). Компанія має розвинену мережу продажів, що включає 89 регіональних офісів, понад 1500 агентів і понад 285 страхових брокерів, які обслуговують клієнтів по всій країні. Сервіс клієнтам з автомобільного страхування забезпечують центри врегулювання збитків по всій Болгарії.   | Форіншурер