Страховики виплатили $677 млн по збитках від кліматичних катастроф у Новій Зеландії


Страховики виплатили $677 млн по збитках від кліматичних катастроф у Новій ЗеландіїСтрахові компанії виплатили 1,08 мільярда новозеландських доларів (677 мільйонів доларів) з приблизно 3,18 мільярда новозеландських доларів за 107 569 претензіями, що виникли внаслідок подвійних кліматичних катастроф – повеней та циклону Габріель.

За даними Страхової ради Нової Зеландії (ICNZ), зміна клімату посилила повінь, спричинену тропічним циклоном, який минулого місяця накрив більшу частину Нової Зеландії внаслідок однієї з найдорожчих катастроф країни, але вони не можуть точно підрахувати, наскільки це посилило катастрофу.

У 2022 році сектор загального страхування виплатив 3,1 мільярда новозеландських доларів, тоді як виплати по збитках землетрусу в Кайкурі 2016 року склали 2,3 мільярда новозеландських доларів.

На додаток до виплат понад 1 мільярда новозеландських доларів, страховики найняли сотні додаткових співробітників після цих подій і наполегливо працювали з радами, громадами та окремими клієнтами, щоб допомогти їм стати на ноги. Страховики зобов'язуються підтримувати своїх клієнтів, доки всі вимоги не будуть врегульовані.

Дослідження, проведене 23 вченими з усього світу, виявило, що глобальне потепління внаслідок спалювання викопного палива доповнилося зливами, викликаними циклоном Габріель, які включали повені з сильним дощем. Але звичайні методи кількісного визначення того, наскільки зміна клімату сприяла катастрофі, не були достатньо переконливими для вчених, оскільки постраждала територія була відносно невеликою, а регіон схильний до природної високої мінливості погоди.  | Форіншурер