Страхова ARX представляє інноваційну послугу Поліс КАСКО без візиту в офіс


Страхова ARX представляє інноваційну послугу Поліс КАСКО без візиту в офісКАСКО — найбільш надійний страховий поліс для автомобіля, який покриває різні види ризиків, включно з викраденням та повним знищенням. Тепер розширений захист для авто можна придбати навіть без візиту в офіс компанії.

Страхова ARX представляє інноваційну послугу “Поліс КАСКО без візиту в офіс”, яка стане у пригоді усім, хто за кордоном, або просто звик користуватися онлайн-сервісами.

Суть послуги у тому, що для придбання поліса КАСКО, якщо ваше авто підлягає огляду, можна самостійно провести його фотовідеофіксацію у застосунку для смартфонів MyARX. Це дуже зручно, бо можна зробити огляд будь-де, будь-коли, у зручний для вас час. Отримані фото та відеофайли погоджуються у страховій компанії, потім можна придбати поліс.

Застосунок встановлюється через Google Play aбо App Store.

MyARX створений для максимальної зручності клієнтів - усі договори зберігаються у смартфоні, тому не треба носити пластикову карту або тримати договори в паперовому варіанті. Застосунок працює навіть у режимі офлайн, завжди можна подивитися, які договори вже є, подати заявку на укладення нових чи відновити дії чинних договорів. Також можна додавати договори родини, якщо її члени застраховані в ARX. У MyARX також дуже зручно спілкуватися напряму з компанією.
Чітка інструкція як зробити огляд, викладена на сайті компанії, включно з відеороликом, який допоможе зробити все правильно.

Всього 6 простих кроків — і ви зробили огляд.

КАСКО в ARX працює як в Україні, так і за кордоном. Останню велику виплату компанії у травні 2023 року — понад 1 млн 700 тис. грн — було зроблено по страховому випадку КАСКО у Франції.

В ARX можна придбати 5 видів КАСКО, серед яких:

  • «Все включено» - пакет, який покриває усі можливі ризики, включаючи стихійні лиха та викрадення, інші події, якщо вони не є виключеннями зі страхових випадків. Максимально повний захист авто.
  • «5+» - доступний за вартістю поліс для автомобілів від 3 до 10 років. Покриває викрадення, ДТП, повне знищення стихією. За бажанням клієнта страхується вітрове скло та додаткове обладнання.
  • «Лайт» - програма для авто до 10 років. Покриває викрадення, ДТП (як результат зіткнення з іншим автомобілем), повне знищення стихією. Додатково можна включити ризики «Пошкодження лобового скла» та «Збитки від інших подій».
  • «Класік» - для авто до 15 років. Врегулювання без виклику компетентних органів - за погодженням із СК. Покриває викрадення, ДТП, пожежу, падіння дерев та предметів, стихію та пошкодження автомобілів третіми особами, пошкодження скляних елементів.
  • "Смарт" - інноваційний вид страхування, який дозволяє отримати індивідуальну знижку за стиль водіння за принципом Pay How You Drive ("плати як їздиш"). Автомобіль оснащується телематичним пристроєм, який спільно з мобільним додатком Smart Drive фіксує основні показники водіння. Краще їздите - вище бали, в результаті маєте велику знижку.

  | Форіншурер