Ринок генеративного штучного інтелекту в страхуванні до 2032 року зросте до $5,5 млрд


У Шанхаї офіційно запущено міжнародну раду з перестрахуванняРозмір ринку генеративного штучного інтелекту в страхуванні до 2032 року зросте з 346,3 мільйона доларів до 5,54 млрд доларів та зростатиме на 32,9% протягом наступного десятиліття, йдеться у звіті Beinsure Generative AI in Insurance Market.

Страховий ринок переживає значну трансформацію завдяки експоненційному зростанню технології генеративного штучного інтелекту. Постачальники страхових послуг використовують можливості штучного інтелекту для оптимізації своїх операцій, покращення моделей оцінки ризиків і надання персоналізованого досвіду клієнтам. Революційні можливості генеративного штучного інтелекту, який генерує нову та цінну інформацію, готові змінити цей сектор промисловості.

Розширення ринку генеративного штучного інтелекту в страховій галузі значною мірою можна пояснити його значним впливом на операційну ефективність. Страховики все частіше використовують алгоритми штучного інтелекту для оптимізації критичних процесів, таких як обробка претензій, андеррайтинг і адміністрування полісів.

Автоматизуючи ці завдання за допомогою штучного інтелекту, генеративний AІ відіграє вирішальну роль у підвищенні операційної ефективності. Крім того, здатність генеративного штучного інтелекту генерувати свіжі дані дозволяє страховикам приймати швидші та більш обґрунтовані рішення, зменшуючи потребу в ручному втручанні та, зрештою, покращуючи загальну операційну ефективність.

Generative AI змінює форму страхування, покращуючи аналіз ризиків, ціноутворення та покращуючи взаємодію з клієнтами. Він використовує історичні дані для підвищення точності ціноутворення та оптимізації стратегій управління ризиками.

Виявляючи закономірності та покращуючи виявлення шахрайства, генеративний штучний інтелект забезпечує точну оцінку ризиків за допомогою імітаційних моделей. Він також використовує дані клієнтів, щоб надавати персоналізовані рекомендації та індивідуальні пропозиції, підвищуючи задоволеність і утримання. Ця трансформаційна технологія сприяє продуктивності та клієнтоорієнтованості в страховій галузі.  | Форіншурер