Eurohold Bulgaria у 2022 році збільшила страхові премії на 24% до 854 млн євро


Euroins Insurance GroupEurohold Bulgaria, провідна енергетична та фінансова група в Південно-Східній Європі, за підсумками 2022 року збільшила виручку на 77% до 3,2 млрд євро, показник EBITDA зріс на 52% до 146 млн. євро. Чистий прибуток Eurohold виріс на 8,8% до 34,9 млн євро.

Більше половини загальної виручки холдингу приніс енергетичний бізнес, який працює під брендом Electrohold. Його доходи потроїлися до 1,83 млрд євро.

Страховий бізнес Eurohold показав стійке зростання завдяки успішній діяльності майже усіх страхових підрозділів групи Euroins Insurance Group. Валова підписана премія EIG виросла в 2022 році на 24% до 854 млн євро.

Група EIG представлена в Україні двома страховими компаніями – Євроінс Україна та Європейське Туристичне Страхування. Обидві українські компанії EIG зуміли адаптувати свою діяльність до умов воєнного часу та продемонстрували високу операційну та фінансову стійкість у складній економічній ситуації.

«Ми закриваємо складний рік, сповнений викликів. Щиро радий, що нам вдалося впоратися з такою ситуацією та ще більше покращити наші показники у двох основних сферах діяльності – енергетиці та страхуванні. Ми зберегли діяльність двох наших страхових компаній в Україні та максимально подбали про наших співробітників. Усі наші страхові підрозділи добре капіталізовані», — прокоментував Кирило Бошов, генеральний директор та голова правління Eurohold.

Євроінс Україна входить до ТОП-10 компаній на ринку ОСЦПВ та до ТОП-15 на ринку добровільного страхування відповідальності автовласників (ДСЦПВ). СК Європейське туристичне страхування зберегла 1 місце на ринку туристичного страхування.

Як повідомляв Форіншурер, Страхова група Euroins Insurance Group (EIG) підписала угоду про продаж своєї дочірньої компанії в білорусі та частки в компанії в рф.[/b] Новим власником двох страховиків стала російська компанія.

EIG володіла 100% капіталу білоруської компанії та 48,61% акцій російського страховика. Таким чином, EIG повністю вийшла з бізнесу в рф та білорусі. Бізнес EIG в обох країнах акумулював менше 1% від загальної виручки страхової групи.  | Форіншурер