Ізраїльський іншуртех Spott запускає страхування Pay-As-You-Sell для онлайн-продавців


Ізраїльський іншуртех-стартап SpottІзраїльський іншуртех-стартап Spott оголосив про запуск страхування Pay-As-You-Sell, що дозволяє продавцям електронної комерції сплачувати страхові премії залежно від того, скільки вони продають, але ніколи не перевищувати початкову суму премії.

Запуск відбувся на фоні минулорічного раунду початкового фінансування в розмірі 8,3 мільйона доларів, який очолювали Team8 і Viola Ventures. Spott є першою портфельною компанією, яка розпочалася з акселератору Fintech Team8, який очолювали Ракефет Руссак-Аміноах і Ювал Тал.

Spott був заснований досвідченими підприємцями та ветеранами підрозділу 8200 IDF; Рома Бронштейн (технічний директор), Аміт Бацір (головний директор із продуктів і ризиків) і Гай Саламе (генеральний директор). До заснування Spott Бронштейн був співзасновником Jeeng (придбаної PowerInbox), Бацір був керівником відділу аналізу даних у PayPal, а Саламе був віце-президентом із продуктів у стартапі Insurtech Planck. Співзасновники об’єднали зусилля з ветераном фінтех-лідера Ювалем Талом, засновником Payoneer і Borderfree, щоб створити Spott. Наразі Тал є головою Spott та є керуючим партнером Team8.

Заснована в 2022 році, Spott співпрацює з кількома страховими компаніями, зокрема The Hartford, Next Insurance, Coterie Insurance, Bold Penguin і Simply Business.

У пропозиції Pay-As-You-Sell використовується технологія Spott, яка збирає та аналізує бізнес-дані. Ця функція, здається, доступна лише продавцям Amazon, які вирішили підключити свої магазини до Spott.

«У Spott ми ставимо перед собою завдання знайти технологічні рішення, які дозволять нам відштовхнутись від існуючих моделей і створити кращі способи задоволення унікальних потреб цифрового бізнесу. Ландшафт ризиків електронної комерції постійно змінюється, і страхові рішення повинні відповідним чином адаптуватися», – говорить Гай Саламе, співзасновник і генеральний директор Spott.

«Ми раді оприлюднити нашу нову пропозицію Pay-As-You-Sell, що робить страхування доступнішим для онлайн-продавців. Ми розуміємо, що продавці електронної комерції піддаються потенційно частим і паралізуючим ризикам, і ми хочемо розширити їх можливості, незалежно від їх розміру, будувати потужні бізнеси».

Spott, чия пропозиція страхування дозволяє компаніям електронної комерції захищати свої магазини від претензій і відповідати сучасним страховим вимогам провідних ринків, особливо Amazon, наймає близько 20 людей у ​​своїх офісах у Тель-Авіві та Нью-Йорку.

Ринок страхування відповідальності електронної комерції, на який Spott прагне звернути увагу, оцінюється в 5 мільярдів доларів і, за прогнозами, буде швидко зростати завдяки останнім вимогам провідних ринків електронної комерції щодо страхування відповідальності продавців. Однак, незважаючи на зростаючий попит на страхове покриття, традиційні страховики мають проблеми з точною оцінкою ризику та наданням привабливих пропозицій онлайн-продавцям.

Spott надає конкурентоспроможні страхові пропозиції компаніям електронної комерції та дозволяє їм швидко придбати поліси, які задовольняють вимоги ринків, за ціною, яка відображає рівень ризику бізнесу. Наразі Spott обслуговує сотні продавців електронної комерції по всьому світу та співпрацює з провідними цифровими брокерами та провідними комерційними операторами в Ізраїлі та США.  | Форіншурер