Глобальні ціни на комерційне страхування у 2022 році продовжують знижуватися. Звіт Marsh


Глобальні ціни на комерційне страхування у 2022 році продовжують знижуватися. Звіт MarshГлобальні ціни на комерційне страхування продовжували знижуватися протягом третього кварталу 2022 року, при цьому зростання сповільнилося до 6% проти 9% у другому кварталі, пише Beinsure.

Глобальний індекс страхового ринку Marsh відзначає 3 квартал 2022 року як 20-й квартал поспіль підвищення страхових тарифів, але він також показує, що зростання сповільнюється з 1 кварталу цього року.

Підвищення цін у більшості регіонів сповільнилося через загальне зниження певних фінансових і професійних напрямків, особливо страхування директорів і посадових осіб.

У США, де зведене зростання цін склало 5%, спостерігалося найбільше поміркування зростання середніх цін, знизившись із темпів зростання в 10% у 2 кварталі.

Тим часом зростання тарифів уповільнилося з 11% до 7% у Великобританії, з 7% до 5% у Тихоокеанському регіоні та з 3% до 2% в Азії, залишаючись незмінним у Латинській Америці та Карибському басейні на рівні 5%, а також на 6% у континентальній Європі.

В опитуванні Marsh зазначено, що глобальні ціни на страхування майна зросли в середньому на 6% у третьому кварталі 2022 року, на тому ж рівні, що й у попередньому кварталі, тоді як ціни на страхування від нещасних випадків зросли в середньому на 4% порівняно з 6% у попередньому кварталі.

Ціни на кіберстрахування продовжували випереджати інші лінії зі зростанням на 53%, зафіксованим протягом третього кварталу, хоча навіть тут зростання було помірним: ціни зросли на 48% у США та 66% у Великобританії порівняно з 79% та 68%.

Глобальне бізнес-середовище залишається складним для клієнтів. Постійна інфляція та геополітична нестабільність впливають на всі сектори, і аналітики очікують ще більш складних умов на і без того напруженому ринку страхування нерухомості після урагану «Ян».  | Форіншурер