Італійський страховик Generali купує дочірні страхові компанії AXA в Малайзії


Страхова компанія Generali зі штаб-квартирою в Італії придбала підрозділ Axa в Малайзії відповідно до стратегії Generali щодо зміцнення своїх лідерських позицій на ринках з високим потенціалом.

У той же час AXA також оголосила про завершення продажу компанії Generali. AXA повідомила, що продала 49,99% своїх акцій AXA Affin General Insurance, а також 49% своїх акцій AXA Affin Life Insurance.

Згідно з повідомленням Generali, вона придбала 70% AXA Affin Life Insurance (49% від AXA і 21% від Affin) і 53% AXA Affin General Insurance (49,99% від AXA і 3% від Affin).

Generali заявила, що завершила угоду щодо отримання повного контролю над своїм малайзійським спільним підприємством MPI Generali Insurans Berhad після викупу малайзійської компанії Multi-Purpose Capital Holdings Berhad. «Угоди повністю узгоджені зі стратегією Generali «Lifetime Partner 24: Driving Growth» для зміцнення лідерської позиції на ринках з високим потенціалом. Зараз ми є одним із найбільших гравців загального страхування в Малайзії – країні з потужним потенціалом для подальшого зростання завдяки економічному розвитку та нинішньому низькому рівню страхування».

Італійський страховик планує об’єднати бізнес Axa зі своїми локальними підрозділами, щоб створити єдину компанію Generali Malaysia, яка планується до запуску на початку 2023 року.  | Форіншурер