Рівень задоволеністю клієнтів ARX від послуги «КАСКО. Все включено» виріс до 96%


Рівень задоволеністю клієнтів ARX від послуги КАСКО. Все включено виріс до 96%Незважаючи на війну, страхова компанія ARX працює та продовжує надавати володарям авто послуги страхування КАСКО як в Україні, так і поза її межами.

Звичайно, під час війни сервіс має обмеження, змінюється його географія - сьогодні 20% збитків по КАСКО, наприклад — це страхові події за кордоном, раніше ця кількість була набагато нижчою.

З початку війни компанія впровадила багато інструментів, щоб полегшити життя клієнтам. Наприклад, по КАСКО у перші тижні війни поліція практично не виїжджала на місце ДТП, тому було прийнято рішення навіть у тих випадках, де вимагається присутність поліції, дозволити клієнтам використовувати Європротокол.

Компанія не вносила ніяких змін, які б погіршували умови для клієнтів. Навпаки, розширила деякі умови страхування, які у мирний час для стандартних договорів нехарактерні. Це, наприклад, врегулювання збитків без виклику поліції, врегулювання за копіями документів, тощо.

Клієнти оцінили сервіс компанії за таких тяжких обставин. Рівень задоволеності послугою Каско. Все включено за три місяці війни (24.02-13.06.22) досяг максимуму та складає 96%.

Ця цифра рахується на основі сервісу зворотнього зв’язку ТСF - Тransparent Customer Feedback:TCF дозволяє клієнтам відразу після врегулювання оцінити якість послуг компанії за 5-зірковою шкалою, а також додати свої побажання по кожному етапу врегулювання. Відгуки з'являються на сайті компанії в режимі реального часу. Адмініструє процес збору і перевірки відгуків незалежна компанія eKomi, яка базується в Німеччині, і є європейським лідером в області роботи зі зворотним зв'язком клієнтів.

В цілому компанія вже 12 років лідирує в КАСКО, забезпечуючи клієнтам максимальний захист їх авто. Навіть під час війни усі страхові випадки покриваються в штатному режимі відповідно від покриття, умов та виключень. Компанія продовжує нести відповідальність перед клієнтами, врегульовувати збитки, надавати якісний сервіс.   | Фориншурер