Страхова група “ТАС” спільно із кафедрою страхування Київського національного економічного університету започаткувала та провела у цьому році конкурс наукових робіт зі страхової тематики серед студентів і молодих вчених. Метою конкурсу було підвищення рівня страхової освіти та залучення майбутніх спеціалістів до вивчення ринку страхових послуг, яке б сприяло розвитку страхового ринку в Україні.
Практика проведення подібних заходів давно стала традиційною в країнах з розвиненою страховою культурою. Страхова група “ТАС” докладає максимальних зусиль, щоб сформувати загальну страхову культуру серед молоді.
На конкурс надійшло дев’ятнадцять робіт від студентів та молодих вчених з восьми українських вищих учбових закладів. Членами журі, серед яких професори і викладачі провідних вузів та фахівці СГ “ТАС”, було визначено десять переможців.
Серед студентів перше місце посіла випускниця Київського національного економічного університету Анастасія Сиропоршнєва, серед молодих вчених — аспірант, асистент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету Віктор Тринчук.
Призерами стали студенти та молоді вчені Дніпропетровського університету економіки та права, Львівського національного університету ім. Франка, Тернопільської Академії народного господарства, Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
Урочисте вшанування переможців пройшло на кафедрах вузів. Переможці конкурсу отримали від Голови Правління СГ “ТАС” Валерія Суксіна та заступника Голови Правління з розвитку Віталія Нечипоренка грошові премії (призовий фонд склав 8200 грн.) та дипломи, а також були зараховані до кадрового резерву компанії.
На думку організаторів заходу, конкурс дійсно вдався. Як наголосив з цього приводу професор, завідувач кафедрою страхування КНЕУ Семен Осадець, інвестування в освіту — найвигідніший вид інвестицій. Так що СГ «ТАС» зробила вигідне вкладення. І збирається це робити надалі, тому що подібний конкурс стане тепер традиційним. | forinsurer.com




