Вартість автострахування в Україні. Купити поліс онлайн


Узнать стоимость автострахования в Украине и купить полис онлайн
Форіншурер — журнал №1 про страхування — пропонує вам дізнатися про вартість автострахування для вашого автомобіля в надійних страхових компаніях України, які мають високі оцінки якості врегулювання збитків та мінімальну кількість скарг від страхувальників. Ми не є страховим агентом, тому ви отримаєте нетто тариф без агентських комісій.

Узнать стоимость автострахования со скидкой в надёжных компаниях

Автострахування автомобіля гарантовано дозволить вам з упевненістю дивитися в майбутнє за будь-якого страхового випадку, заощадить ваш час та кошти. При цьому сума регулярних платежів по страховому полісу буде значно меншою за ту, яку ви витратите на відновлення свого автомобіля або покупку нової машини.

Які види включає автострахування? Страхування КАСКО автомобіля, внутрішні договори страхування цивільно-правової відповідальності водія (ОСАЦВ та додаткове ДЦО з розширеним покриттям), міжнародне страхування Зелена картка для виїзду на автомобілі закордон.

Умови та вартість автострахування у страховиків-лідерів
Які страхові ризики покриває автострахування?

— повне КАСКО (страхування від пошкоджень та угону)
— збитки (страхування тільки від пошкоджень)
— додаткове обладнання (страхування магнітоли, акустичних систем, антен, дисків тощо), що не входять до заводської комплектації,
— цивільна відповідальність водія ОСАЦВ (страхування відповідальності перед третіми особами за заподіяння шкоди їхньому майну, життю чи здоров'ю, покриваються збитки потерпілим, які не оплачуються за програмою обов'язкового страхування відповідальності автовласників)
— нещасний випадок та страхування життя (страхування водія та пасажирів на випадок смерті або отримання травм внаслідок дорожньо-транспортних подій)

Що впливає на ціну автострахування найбільше?

— марка та модель транспортного засобу
— ринкова вартість автомобіля та/або додаткового обладнання
— рік випуску
— водійський стаж
— розмір франшизи
— амортизаційне зношування деталей
— форма оплати договору автострахування (разовий платіж, поквартальна або щомісячна розбивка платежу)
— обсяг і перелік ризиків, що покриваються

Що і як ми радимо страхувати?

— страхувати автомобіль до 7 років на повний пакет ризиків (повне КАСКО)
— франшиза за збитком 0,5%, франшиза за викраденням 5%, страхування без зносу
— на повну ринкову вартість — страхову суму
— якщо авто на гарантії — ремонтувати на фірмовому СТО
— виплата в будь-якому випадку «винний-винний»
— стоянка в будь-якому місці
— купувати КАСКО в комплексі з полісами ОСАЦВ, ДЦВ та Нещасний випадокСтрахові компанії в рамках договорів автострахування відшкодовують усі витрати, пов'язані з відновленням транспортного засобу, який отримав механічні пошкодження внаслідок ДТП, пожежі, стихійного лиха, попадання каміння, падіння предметів, протиправних дій третіх осіб, а також у разі угону транспортного засобу. У разі угону автомобіля або його повної загибелі, страхова компанія виплачує страхове відшкодування у розмірі страхової суми за вирахуванням розміру франшизи та амортизаційного зношування автомобіля (може досягати 80%, якщо автомобіль старше 10 років) за період дії договору страхування.