Купити поліс страхування туриста онлайн. Електронний договір для виїжджаючих за кордон


Купить полис страхования туриста онлайн. Электронный договор выезжающих за рубежФоріншурер — журнал №1 про страхування — пропонує вам дізнатися вартість, оформити та купити поліс страхування туриста онлайн зі знижкою з покриттям ризику захворювання на коронавірус COVID-19.

Якщо у вас є туристична страховка, які виїжджають за кордон, ви гарантовано отримуєте безкоштовну медичну допомогу за кордоном 24/7 за обраною страховою програмою L, XL або XXL.

Усі витрати, пов'язані з оплатою за консультації лікарів, оплату медикаментів здійснить страхова компанія VUSO – лідер з обсягу продажу туристичних страховок в Україні у 2020 році.

Як купити поліс страхування туристів онлайн та отримати електронний договір на пошту?

Как купить полис страхования туристов

Оформлення страхового поліса триватиме до 5 хвилин. Оплата онлайн банківською карткою або іншим зручним для вас способом. Ви отримаєте на e-mail ваш електронний договір, який має повну юридичну силу та який буде працювати 24/7 у вибраний період вашої подорожі.

Купить полис страхования туриста онлайн



Чому потрібно оформляти електронну туристичну страховку?

Тому що це швидко, дешевше на 10-20%, безпечніше як юридично, так і фінансово. Електронний поліс туристичного страхування має таку саму юридичну силу, як і паперовий. При купівлі поліса дані про застраховане моментально фіксуються в базі страхової.

Електронна страховка, згідно із Законом України «Про електронну комерцію», юридично рівносильна паперовому варіанту договору.

Що таке страхування туристів, які виїжджають за кордон і навіщо воно потрібне?

Туристичне страхування гарантує компенсацію медичних витрат, пов'язаних із наданням невідкладної медичної допомоги під час перебування за кордоном. Усі витрати покриє страховик.

Медичне страхування туристів — основна умова безтурботної, безпроблемної подорожі. Наявність поліса туристичного страхування є обов'язковою для отримання візи, в т.ч. та шенгенської. Медична страховка для візи країн Шенгену є обов'язковою, мінімальний розмір страхового покриття 30 тис. євро. Ті подорожуючі, яким надано багаторазову візу, під час першої поїздки підписують документ-декларацію про наявність обов'язкового медичного страхування при наступних поїздках.



Страхування на час поїздки за кордон — це захист здоров'я та майна туриста в подорожі, що включає:

— невідкладна медична допомога та відшкодування витрат, пов'язаних із хворобою та нездужанням;
— Матеріальна компенсація при страхуванні від Нещасного випадку;
— компенсація збитків через непередбачене скасування поїздки або зміну її термінів з незалежних від вас причин;
— Компенсація у разі пошкодження, втрати або затримки багажу;
— Відшкодування витрат у разі заподіяння шкоди з необережності третім особам.

При оформленні полісу онлайн турист може вибрати будь-яку відповідну йому програму туристичного страхування тих, хто виїжджає за кордон.

Як купити туристичну страховку?

Для оформлення туристичної страховки необхідно вибрати напрямок, термін поїздки, кількість та вік туристів. Від цього залежить ціна та умови страхування. Далі натискайте "Підібрати". Зі списку страхових програм виберіть найбільш підходящу під Ваші потреби, внесіть необхідні дані про застрахованих осіб та сплатіть поліс банківською карткою.

Чи можна оформити туристичну страховку, перебуваючи за кордоном?

Ні. Відповідно до правил страхових компаній, страховий поліс має бути оформлений на території України. При цьому, ви можете оформити туристичну страховку онлайн, будучи за кордоном. Однак, у разі страхового випадку Асістанс або страхова компанія можуть відмовити у відшкодуванні збитків, якщо Ви не зможете підтвердити, що страховка була куплена мінімум за 5 днів до страхового випадку і в її купівлі не було наміру шахрайства. Рекомендуємо подбати про страхування до подорожі.

Як отримати договір та чи потрібно роздруковувати страховий поліс?

Після оплати страховий поліс, що діє, прийде на вказану електронну пошту протягом 5 хвилин. Електронна страховка не вимагає роздруківки на папері. Страховий поліс достатньо зберегти на телефон або планшет, щоб мати доступ до документа. При виникненні страхового випадку необхідно зв'язатися з Асистансом-партнером (контакти прописані в договорі), вказати номер полісу, ім'я та прізвище потерпілого (застрахованого).

Яке страхове покриття за кордоном за полісом?

Мінімальні страхові суми для різних країн світу становлять від 30 тис. євро до 50 тис. USD. Вартість туристичної страховки коливається в межах від 100 до 1000 грн. На ціни поліса для туристів впливає мета поїздки (туризм, робота, активний спорт), тривалість подорожі, країна призначення та розмір страхової суми (від 30 тис. євро).

Вартість страховки туриста також залежить від наявності додаткових сервісів та програм. Якщо перелік витрат, які компенсує страхова компанія, включає додатковий сервіс, то ціна поліса буде вищою від звичайного. У будь-якому випадку страхування мандрівників онлайн коштуватиме дешевше, ніж лікування за кордоном за рахунок власних коштів.