Держфінмоніторинг направив 630 запитів до ПФР інших країн щодо справ з відмиванням коштів


Протягом минулого року Держфінмоніторингом України направлено 630 запитів до підрозділів фінансових розвідок іноземних країн, стосовно справ що можуть бути пов’язані з відмиванням коштів чи фінансуванням тероризму.

Зокрема, ці запити були надіслані до 64 ПФР. На них було отримано 615 відповідей. В той же час, Держфінмоніторингом України було отримано 132 запити від 36 ПФР, і на всі з них було надано відповіді.

В міжнародних базах даних було перевірено 1 599 суб’єктів.

Голова Держфінмоніторингу України Ігор Черкаський повідомив, що на сьогодні Комітет співпрацює більш ніж з 100 ПФР і найбільш активний обмін інформацією здійснювався з ПФР Кіпру, Польщі, Великої Британії, Латвії, Литви, Російської Федерації та США.
На сьогодні Держфінмоніторингом України підписано 41 Меморандум про взаєморозуміння з іноземними ПФР, включаючи 17 Меморандумів з ПФР країн-членів ЄС та 17 Меморандумів з ПФР країн-членів НАТО.

В той же час, в ході робочих зустрічей з представниками іноземних ПФР, проведених в ході засідань робочих груп Егмонтської групи, було досягнуто домовленостей про активізацію переговорних процесів щодо укладення Меморандумів про взаєморозуміння з ПФР Багамських островів, Люксембургу, Індії та Угорщини. Зокрема, представники ПФР Люксембургу та Індії повідомили про те, що відповідні проекти угод з Держфінмоніторингом України знаходяться на завершальних стадіях внутрішньодержавного погодження, про результати яких ПФР України буде поінформовано найближчим часом.


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ