CyberCube оцінює страхові кіберзбитки від збоїв CrowdStrike у $1,5 млрд


CyberCube оцінює страхові кіберзбитки від збоїв CrowdStrike у $1,5 млрдЗа оцінками CyberCube, страхові збитки від збоїв CrowdStrike для автономного ринку кіберстрахування можуть досягти 1,5 мільярда доларів.

В CyberCube заявили, що застраховані збитки можуть становити 400 мільйонів доларів, а збої 19 липня можуть стати найбільшим випадком страхового збитку в історії індустрії позитивного кіберстрахування за останні 20 років. Подія почалася з несправного оновлення датчика Falcon CrowdStrike, і в результаті цього почалися каскадні збої.

Діапазон від 400 мільйонів доларів до 1,5 мільярдів доларів представлятиме вплив коефіцієнта збитків приблизно на 3-10% від глобальних кіберпремій у розмірі 15 мільярдів доларів. Модель оцінки ризиків компанії показує набагато більш руйнівні сценарії, які можуть досягати коефіцієнта збитків у 234% у крайніх випадках.

«Поточні оцінки CyberCube є попередніми та базуються на найкращій доступній інформації, оскільки наслідки події все ще оцінюються, і відносно значний відсоток систем ще належить відновити», — йдеться в заяві. «Досвід позовів кожного страховика залежить від деяких критеріїв, пов’язаних з характеристиками їх конкретного портфеля, включаючи покриття нешкідливих системних збоїв, умовну перерву в бізнесі та диверсифікованості портфелю».

Згідно зі звітом Best's Market Segment у червні, ринок кіберстрахування США зріс більш ніж утричі з 2019 по 2022 рік. У 2023 році це зростання сповільнилося, оскільки прямі премії в галузі зросли лише на 0,1% на тлі падіння цін на страховий захист. Проникнення зосереджено серед більших і складніших страхувальників, а менші підприємства представляють найкращі можливості для зростання.

CrowdOut є важливою подією для ринку кіберстрахування, але вона не наближається до надзбиткових, які вплинуть на капітал страховиків.

CyberCube активував службу реагування на події Cyber Aggregation Event Response Service в результаті збоїв. CAERS надає найновішу інформацію про великі кіберкатастрофи в усьому світі, щоб забезпечити клієнтам відповідність і адаптацію до страхового ринку.

Попередня оцінка показала, що широкомасштабні збої CrowdStrike можуть коштувати компаніям зі списку Fortune 500 загальних 5,4 мільярдів доларів, причому лише від 10% до 20% покриваються полісами кіберстрахування, повідомила Parametrix. Страховий збиток може становити від 540 мільйонів доларів до 1,1 мільярда доларів.

Parametrix виключив Microsoft зі своєї оцінки загальних збитків, завданих подією 19 липня. Збої почалися з помилкового оновлення програмного забезпечення кібербезпеки, випущеного CrowdStrike, яке створило проблему, яка вивела з ладу комп’ютери по всьому світу.

Глобальна проблема програмного забезпечення, яка міститься в оновленні, випущеному компанією з кібербезпеки CrowdStrike, спричинила збій комп’ютерів, що каскадно вплинуло на всю світову економіку. За оцінками брокера Aon у своєму власному аналізі ситуації, постраждали близько 8,5 мільйонів пристроїв Windows.

У галузі авіаперевезень було скасовано понад 3000 рейсів і ще 23 900 затримано через продаж квитків, операції та інші послуги в аеропортах. В США постачальники медичних послуг зіткнулися з перебоями в наданні послуг, а також постраждали деякі центри екстреної допомоги. В Британії виникли проблеми з записом на прийом і системою обліку пацієнтів, яка використовується в усіх службах охорони здоров’я.  | Форіншурер