Ринок катастрофічних облігацій та ILS у другому кварталі 2023 року зріс до $7 млрд


Ринок катастрофічних облігацій та ILS у другому кварталі 2023 року зріс до $7 млрдУ другому кварталі 2023 року було випущено катастрофічних облігацій на 7,1 мільярда доларів та відповідних цінних паперів, пов’язаних зі страхуванням (ILS), йдеться у звіті Artemis.

Дані показують, що другий квартал 2023 року є єдиним випадком, коли випуск за один квартал перевищив позначку в 7 мільярдів доларів, оскільки 36 транзакцій, що складаються з 48 траншів нот, вийшли на ринок похідних страхових інструментів як від повторних, так і від нових спонсорів.

Переважну більшість щоквартальних випусків становили традиційні облігації 144a, які виплачувалися на випадок майнових катастроф, і було випущено лише кілька приватних облігацій або спрощених облігацій. Як наслідок, у другому кварталі 2023 року також було встановлено рекорд з випуску облігацій нерухомості на загальну суму 6,9 мільярда доларів, причому транзакції охоплювали низку небезпек і регіонів.

Усі приватні ILS угоди, випущені в кварталі, також покривали майнові ризики. Хоча постійні спонсори домінували в емісії, Conduit Re, Spinnaker Insurance Company, Korean Re та New Zealand Earthquake Commission були представлені вперше.

Збільшення обсягу угод також було звичайним явищем протягом кварталу, оскільки спонсори використовували сильний апетит інвесторів, щоб забезпечити свої потреби в перестрахуванні та ретроцесії.

У звіті також розглядається випуск першої половини 2023 року, який також побив рекорд за загальним випуском і випуском облігацій нерухомості за перші шість місяців.  | Форіншурер