Іншуртех Hyperexponential залучив $73 млн у раунді Серії B на розвиток страхової платформи


Іншуртех Hyperexponential залучив $73 млн у раунді Серії B на розвиток страхової платформиІншуртех Hyperexponential, який використовує програмне забезпечення для аналізу цінових рішень (PDI), оголосив про завершення свого раунду фінансування серії B на суму 73 мільйони доларів, який очолює глобальна технологічна інвестиційна компанія Battery Ventures, за участю провідного інвестора a16z та існуючого інвестора серії A Highland Europe.

Hyperexponential обслуговує страхові та перестрахові компанії в глобальній індустрії майнового страхування від нещасних випадків, яка захищає окремих осіб і компанії від широкого спектру ризиків.

Оскільки такі фактори, як зміна клімату, геополітичні хвилювання та кібертероризм, збільшили частоту та серйозність ризиків, галузь шукає методи вдосконалення ціноутворення ризиків наступного покоління, щоб розширити або витіснити традиційні моделі ціноутворення.

Платформа Hyperexponential PDI, hx Renew, дозволяє страховикам використовувати великі й альтернативні набори даних, швидко розробляти й удосконалювати інструменти оцінювання, застосовувати складні підходи машинного навчання до цінового ризику та приймати рішення щодо ціноутворення на основі даних на рівні портфеля та індивідуальному рівні.

Починаючи з раунду серії A компанії у 2021 році, Hyperexponential зросла в 10 разів, залишаючись прибутковою, обслуговуючи деякі з найбільших страхових компаній світу, зокрема Aviva, HDI та Conduit Re.

Останній раунд фінансування підтримає експансію Hyperexponential у Сполучені Штати, оскільки цього року планується відкрити свій офіс у Нью-Йорку. Це також дозволить збільшити інвестиції в нові можливості продукту для обслуговування зростаючого попиту клієнтів на суміжних страхових ринках, включаючи сектор страхування МСП. Наступного року компанія планує подвоїти свою глобальну команду до 200 осіб.

Партнер Battery Ventures Маркус Рю, співзасновник, голова правління та колишній генеральний директор Guidewire Software, яка з моменту заснування в 2001 році перетворилася на одну з найбільших у світі іншуртех компаній, спонсорує інвестиції серії B і приєднується до правління Hyperexponential. Також до ради директорів компанії входить досвідчений генеральний партнер a16z Анджела Стрендж.

Платформа hx Renew дає змогу таким клієнтам, як Convex і Conduit Re, посилити свою конкурентоспроможність завдяки підвищеній гнучкості, ефективній передачі ризиків і уникненню сукупних втрат. У 2023 році глобальна комерційна та спеціалізована команда Aviva змогла створити 20 моделей за 9 місяців, розблокувати можливості машинного навчання та покращити швидкість і точність своїх рішень щодо ціноутворення та андеррайтингу, незважаючи на те, що частота та серйозність ризиків постійно змінюються.

«Ми зосередилися на побудові капіталоефективного незалежного бізнесу, який із самого початку був водночас швидким і стійким. Ми хотіли залучити нові знання на наші цільові ринки, продовжуючи наш розвиток у нові вертикалі та географії», каже Амріт Сантирасенан, гіперекспоненціальний генеральний директор і співзасновник.

«Як колишні інженери програмного забезпечення та актуарії провідних комерційних страхових компаній, Амріт і Майкл привносять глибоке практичне розуміння нових вимог до ціноутворення ризиків», – сказав Маркус Рю.

Анджела Стрендж, генеральний партнер a16z, каже, що «ризик ціноутворення є найважливішою функцією страхової компанії. Проте більшість актуаріїв все ще працюють із громіздкими моделями Excel і обмежені застарілим програмним забезпеченням, яке обмежує їх здатність динамічно включати нові дані та більш складні аналітичні методи».

Рішення, які приймають страховики, стимулюють інновації та дають змогу суспільству перехитрити невідоме – відкриваючи прихований потенціал у світі. Hyperexponential створила першу платформу аналізу цінових рішень для страховиків, hx Renew. Він переосмислює потік від даних до прийняття рішень, створюючи цикл зворотного зв’язку, який постійно зміцнює активи даних, ідеї та рішення страховиків і, зрештою, їхні результати.   | Форіншурер / Beinsure