Swiss Re повідомила про чистий прибуток у розмірі $1,4 млрд та ROE 22,8%


Swiss Re повідомила про чистий прибуток у розмірі $1,4 млрд та ROE 22,8%Глобальна перестрахова компанія Swiss Re повідомила про чистий прибуток у розмірі 1,4 мільярда доларів та рентабельність капіталу (ROE) у 22,8% за перше півріччя порівняно з чистим прибутком у 157 мільйонів доларів та рентабельністю капіталу (ROE) у 1,6% за той самий період у 2022 році.

У той же час чисті зароблені премії та комісійні доходи Групи зросли на 4,4% до 22,1 мільярда доларів порівняно з 21,2 мільярда доларів за той самий період минулого року.

Перестраховик зазначив, що «основними факторами цього результату були обмеження збитків від стихійних лих у першій половині року, повернення L&H Re до рівня до пандемії та сильний результат для Corporate Solutions».

P&C Re повідомила про чистий прибуток у розмірі 904 мільйони доларів в першому півріччі 2023 року порівняно з 316 мільйонами доларів за той самий період 2022 року. Це збільшення було зумовлено надійним інвестиційним результатом і низьким рівнем позовів у разі великих природних катастроф у другому кварталі.

Великі збитки від стихійних лих у розмірі 634 мільйонів доларів в першій половині 2023 року пов’язані з землетрусом у Туреччині та Сирії, циклоном «Габріель» і повенями в Новій Зеландії, які сталися в першому кварталі. Великі техногенні збитки за перше півріччя 2023 року склали 76 млн доларів.

Чисті зароблені премії склали 11,4 мільярда доларів порівняно з 10,6 мільярда доларів за період попереднього року, що відображає високі показники під час поновлення у січні та квітні. Чисті зароблені премії зросли на 9,6% за постійних обмінних курсів. Комбінований коефіцієнт P&C Re за перше півріччя 2023 року покращився до 94,7%1.

P&C Re поновила контракти з обсягом премії за договором на суму 4,3 мільярда доларів. Загалом P&C Re досягла підвищення ціни на 21% у цьому раунді поновлення. Це з лишком компенсувало вищі припущення щодо збитків на 16%.

L&H Re повідомила про чистий прибуток у розмірі 393 мільйони доларів. Порівняно з минулим роком L&H Re також отримала значно менше позовів щодо COVID-19 як від вищого інвестиційного доходу. Проте взимку в США спостерігається підвищена смертність.

Чисті зароблені премії та комісійні доходи дещо зросли до 7,8 мільярдів доларів. Чисті зароблені премії та комісійні доходи зросли на 6,4% за постійних обмінних курсів.

Corporate Solutions повідомила про чистий прибуток у розмірі 323 мільйони доларів за перше півріччя 2023 року. Цього значного результату було досягнуто, незважаючи на збільшення активності техногенних позовів у другому кварталі 2023 року. Крім того, компанія Corporate Solutions отримала більший дохід від інвестицій.

Великі техногенні збитки становили 113 мільйонів доларів в першому півріччі 2023 року, що є нижчою сумою, ніж у попередньому році, який відзначався значним резервом для війни в Україні. Великі збитки від стихійних лих також менші, ніж за відповідний період минулого року, і становлять 20 млн. дол.

Чисті зароблені премії знизилися до 2,6 мільярда доларів в першій половині 2023 року з 2,9 мільярда доларів в період попереднього року. Комбінований показник Corporate Solutions за перше півріччя 2023 року покращився до 91%.

Валові страхові премії iptiQ склали 476 мільйонів доларів за перше півріччя 2023 року порівняно з 455 мільйонами доларів за період попереднього року, і зараз має приблизно 2,2 мільйона полісів.  | Форіншурер