Hannover Re збільшила чистий прибуток за 6М2023 на 18% до 960 мілн євро


Hannover Re збільшила чистий прибуток групи в першій половині 2023 року на 18% і підтверджує цільовий прибуток за весь рік. Згідно з фінансовим звітом Групи за півріччя 2023 року, дохід від перестрахування (валовий) зріс на 3,9% до 12,3 мільярда євро.

Операційний результат (EBIT) зріс на 21% до 1,4 млрд євро. Чистий прибуток групи зріс до 960 мільйонів євро. Таким чином, прибуток на акцію склав 7,96 євро.

Дохід у сфері перестрахування майна та нещасних випадків зріс на 6,6% до 8,4 млрд євро. Витрати від великих збитків за перші шість місяців року склали 607 мільйонів євро і, таким чином, увійшли до бюджетних очікувань у 751 мільйон євро за цей період.

«Ми завершили перше півріччя з хорошим результатом і, отже, все ще на шляху до досягнення наших цілей на кінець року», — сказав Жан-Жак Аншоз, головний виконавчий директор Hannover Re. «Під час нещодавніх пролонгацій договорів ми також змогли забезпечити подальше покращення тарифів і умов, що відображено в черговому збільшенні премій нового бізнесу».

У 2023 фінансовому році Hannover Re очікує зростання доходу від перестрахування в загальному обсязі щонайменше на 5% на рівні Групи за умови незмінних обмінних курсів. Зростання доходів від перестрахування з поправкою на валюту знову має бути сильнішим у перестрахуванні майна та нещасних випадків, ніж у перестрахуванні життя та здоров'я.  | Форіншурер