Cevian Capital продає свою частку в страховому гіганті Aviva


Через три роки після придбання акцій британського страховика Aviva інвестор Cevian Capital продає майже всю свою частку в страховому гіганті.

У жовтні минулого року цей хедж-фонд мав близько 150 мільйонів акцій на піку своєї діяльності, коли він придбав 6,5%, або 150 мільйонів акцій, Aviva, а потім продав її до 60 000 акцій.

Компанія придбала початкову частку в 2020 році і з тих пір чинить сильний тиск на страхову групу та її виконавчого директора Аманду Бланк, вимагаючи від компанії збільшити прибутки інвесторам до понад 5 мільярдів фунтів стерлінгів до кінця цього року.

Це було досягнуто на початку цього року компанією Aviva, і в звітах за повний рік, які будуть оприлюднені в березні, Aviva оголосила про подальший викуп акцій на суму 300 мільйонів фунтів стерлінгів разом зі збільшенням дивідендних виплат за останній квартал року, а також покращує свій прогноз дивідендів на наступний рік.

Продаж Aviva фактично призвів до того, що Cevian Capital продав майже всю свою частку. Це було ще в лютому, коли Cevian продав свою частку до трохи менше 5% компанії.

Під час останнього продажу акцій Cevian, як повідомляється, заявив, що за останні кілька років він перетворився з погано ефективного конгломерату на цілеспрямовану та добре ефективну страхову компанію після перетворення з погано ефективного конгломерату.

Aviva повідомила, що її загальні страхові премії зросли на 11% до 2,4 млрд фунтів стерлінгів у звіті за перший квартал, довівши загальну цифру до 11,4 млрд фунтів стерлінгів, що на 11% більше, ніж у попередньому кварталі.  | Форіншурер